آبشار نیاگارا یخ زد! تصاویری نفس گیر از آبشار نیاگارا در زمستان

تصاویری از آبشار نیاگارا در زمستان

این روزها زمستان با شکوه هرچه تمام تر احساس می شود و خوشبختانه شاهد بارش های پربرکتی هستیم. زمستان در اونتاریو کانادا هم رسما حضور خود را اعلام کرده و در نتیجه کاهش دمای هوا به منفی صفر، آبشار باشکوه نیاگارا یخ زده است. نیاگارا همیشه باشکوه و زیباست و با یخ زدن آبشار، تصاویری بدیع و نفس گیر به وجود آمده است که اتفاقا باعث جذاب تر شدن آن هم شده است. به این ترتیب سرمای هوا نه تنها تعداد بازدیدکنندگان این آبشار را کم نکرده، بلکه باعث شده تا شمار زیادی از مسافران و مردم محلی برای تماشای آبشار عظیم نیاگارا که یخ زده و به صورت قندیل های غول پیکر و فوق العاده زیبا درآمده به این منطقه بیایند. در این مطلب با همدیگر به تماشای تصاویری نفس گیر از آبشار نیاگارا در زمستان می نشینیم. با الی گشت همراه باشید.

در چند روز گذشته خبر یخ زدن آبشار نیاگارا در همه جا پیچیده و عکاسان حرفه ای و مردم عادی را از نقاط دور و نزدیک به این آبشار کشانده است.

آبشارهای نیاگارا که بیشتر به نام آبشار نیاگارا شناخته می شود در واقع مجموعه ای از سه آبشار بزرگ است که در مرز بین استان اونتاریو کانادا و نیویورک آمریکا قرار گرفته است.

فضای مجازی و به ویژه اینستاگرام در روزهای اخیر مملو از تصاویر زیبای آبشار نیاگارای یخ زده بوده و عکس هایی هنری و بی نظیر از این آبشار ثبت شده است.

این آبشارها از بزرگ به کوچک عبارتند از آبشار نعل اسب یا آبشار کانادایی، آبشار آمریکایی و آبشار نقاب عروس.

برف و یخ شاخه های درختان و گیاهان اطراف آبشار نعل اسب، در استان اونتاریو کانادا را در بر گرفته اند و چنین تصاویر بدیع و زیبایی را به وجود آورده اند.

آبشار نعل اسب یا آبشار کانادایی دقیقا در مرز بین آمریکا و کانادا قرار گرفته، اما به این دلیل که دو سوم آن در استان اونتاریو واقع شده به نام آبشار کانادایی مشهور شده است. در حالی که آبشار کانادایی تماما در بخش آمریکایی قرار گرفته است.

دمای هوای منفی صفر درجه کم کم آبشار نیاگارا را در بر گرفته و این آبشارهای باشکوه و عظیم را به صحنه های سیاه و سفید و جادویی تبدیل کرده است.

آبشار نیاگارا در زمستان حاصل جریان هوای سرد است که بر فراز آمریکای شمالی در حال حرکت است و باعث شده تا این پدیده های طبیعی فوق العاده به سرزمینی یخ زده و خارق العاده تبدیل شوند.

یخ زدن آب رودخانه ها و آبشارهای نیاگارا امری غیر عادی نیست و تقریبا هر زمستان این اتفاق رخ می دهد. با این حال، به دلیل جریان آب هر سال با توجه به شدت سرما بخش های متفاوتی از این آبشارها یخ می زند.

امسال اما به دلیل کاهش دما و سرمای متوالی این آبشارها به طور کامل یخ زده اند و تصاویری شگفت انگیز برای عکاسان پدید آورده اند.

هنگامی که سرمای شدید هوا این مناطق را در بر می گیرد با پدیده ای مواجه می شویم که «آبشارهای یخ زده» نامیده می شوند. این امر پیش از این در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ هم به دلیل گردبادهای قطبی رخ داده بود.

نوشته آبشار نیاگارا یخ زد! تصاویری نفس گیر از آبشار نیاگارا در زمستان اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *