اردوگاه ۲۵۰۰ ساله ارتش ایران

مکان های تاریخی یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری در بین افراد مختلف و علاقمندان به تاریخ محسوب می شوند، طبق خبری که به تازگی منتشر شده، اردوگاه ۲۵۰۰ ساله ارتش ایران در کشور فلسطین کشف شده است. این این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی اردوگاه ۲۵۰۰ ساله ارتش ایران بپردازیم.

تاریخچه ساخت این اردوگاه به زمان پادشاهی کمبوجیه دوم بر ایران باز می گردد. در آن زمان ایران قصد حمله به کشور مصر را داشته است، به همین دلیل این اردوگاه را در کشور فلسطین احداث کرد. این اردوگاه به تازگی در بخش تپه های تل کیسون توسط باستان شناسان کشف شده، این تپه در میان دشت بسیار بزرگی به نام عکا واقع شده است. منطقه ای که این اردوگاه در آن کشف شده است در شمال کشور فلسطیل قرار گرفته، کارشناسان باستان شناسی معتقد اند که این اردوگاه مکان شروع حمله ایران به مصر بوده است. طبق نظر باستان شناسان ارتش ایران در سال ۵۲۰ قبل از میلاد برای حمله به مصر در این اردوگاه مستقر شده اند. همچنین گردشگرات تور لحظه آخری جالب است است بدانند که در طول این حمله کمبوجیه دوم توتنست به همراه ارتش خود کشور مصر را تصرف کند، تصرف مصر را می توان یکی از بزرگ ترین دستاورد های حکومت هخامنشی دانست.
گردشگران تور لحظه آخری جالب است بدانند که باستان شناسان در اطراف این اردوگاه اشیاء باستانی و ارزشمند بسیاری مانند ظروف قدیمی را کشف کرده اند. آثار کشف شده در این تپه ی ۲۸ متری نشان دهنده حضور ایرانیان در این منطقه می باشد. امروزه گردشگران بسیاری برای بازدید از این منطقه باستانی به کشور فلسطین سفر می کنند. همچنین انتظار می رود آثار کشف شده در این منطقه در آینده به موزه انتقال یابد.


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
دهنده به امتیاز اردوگاه ۲۵۰۰ ساله ارتش ایران

نوشته اردوگاه ۲۵۰۰ ساله ارتش ایران اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *