اطلاعات کامل درباره سفرهای طبیعت گردی

  • سفر با هلی کوپتر

هلی کوپتر بیشتر برای گردشگری ماجراجویانه و دسترسی به مناطقی که رسیدن به پای پیاده یا دیگر وسایل حمل و نقل دشوار است، عالیست. بیشتر اسکی سواران و کوهنوردانی که می خواهند تفریحات ماجراجویانه خود را از بالای کوه شروع کنند، از هلی کوپتر استفاده می کنند. اگر گردشگری بخواهد برای سفرهای طبیعت گردی وارد جزیره ای دورافتاده شود، هلی کوپتر یکی از بهترین وسایل حمل و نقل است.

قایق و کشتی از دیگر وسایل حمل و نقل در جهان هستند که شما و دیگر گردشگران را به مناطق دریایی می برند. می توانید با قایق های تفریحی در کروز رودخانه های معروف جهان شرکت کرده و به بازدید آبشارهای ایگواسو یا آبشار نیاگارا بروید. در مناطق گرمسیری به جزایر دورافتاده رفته و حتی تفریحات و ورزش های آبی مانند غواصی، شنا در اعماق و غارنوردی در میان غارهای آبی را تجربه کنید.

  • اتوبوس و وسایل حمل و نقل عمومی

این وسیله را بیشتر برای تورهای طبیعت گردی یک روزه یا چند روزه استفاده می کنند. افرادی که در گروه سفرهای طبیعت گردی شرکت می کنند، عموما با اتوبوس به نزدیکی مکان مورد نظر و تا جایی که امکان رانندگی و ورود اتوبوس وجود دارد، می روند. سپس گردشگران باید باقی مسیر را پیاده طی کنند تا به منطقه بکر و زیبای مورد نظر برسند. اگر در شهرهای ساحلی هستید هم با استفاده از وسایل حمل و نقل شهری به ساحل مورد نظر خواهید رسید و هیچ گونه مشکل دسترسی نخواهید داشت.

نوشته اطلاعات کامل درباره سفرهای طبیعت گردی اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *