اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی قشم

از اقامتگاه های بوم گردی جزیره قشم در روستای طبل ,بوم گردی ناخدا امینی معروف می باشد.این اقامتگاه بوم گردی در قشم واقع در روستای طبل می باشد که بصورت سنتی طراحی شده است و صاحب این بوم گردی یکی از ناخداها می باشد که برگرفته از شغل و فامیلش این بوم گردی را به نام اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی ثبت کرده است.

اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی دارای اتاق های بسیار سنتی خوب که این منزل بصورت سنتی اداره می شود که از سه حیاط مجاور هم تشکیل شده که یکی از حیاط ها دارای ۱۴ باب اتاق و حیاط دیگر مجموعا ۶ باب اتاق برای پذیرایی از مهمانان دارد.

اتاق دارای امکانات خاص اولیه می باشند که سیستم های سرمایشی و گرمایشی کولر گازی فعال می باشد,همچنین در اتاق سرویس بهداشتی و حمام وجود ندارد .سرویس بهداشتی و حمام در حیاط بوم گردی بصورت عمومی سرویس بهداشتی فرنگی و هم ایرانی طراحی شده است.

در مجموعه یکی از اقامتگاه خوب قشم,اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری در خدمات گردشگری فعال می باشد.امکاناتی از قبیل پارکینگ غیرمسقف، سرویس دهی اینترنت رایگان،وسایل گرمایشی شامل پتو و راهنمای تور گردشگری قشم در این بوم گردی فعال می باشد.

بوم گردی ناخدا امینی رستورانی با ظرفیت پنجاه نفر دارد که شما باید برای سفارش غذا حداقل سه ساعت قبل سفارش بدهید .اقامت برای کودکان کمتر از ۵ سال رایگان می باشد.

آدرس: ۷۰ کیلومتری جزیره قشم – روستای طبل – جنب مسجد اصلاح


امتیاز شما

[Total: 1 Average: 5]

نوشته اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی قشم اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *