اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز

روستای تاریخی کندوان تبریز که یکی از روستاهای توریستی محسوب می شود دارای اقامتگاه بوم گردی سنتی می باشد که می توانید برای اقامت در این روستا رزرو کنید.اقامتگاه بوم گردی هما کندوان در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده است که با ایجاد و حفظ فضای سنتی روستا ,اقامتگاه بسیار زیبایی بوجود اورده اند.

اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تقریبا بصورت طبقه ای می باشد که اینگونه باید گفت یک سوئیت در همکف و سوئیت دیگر در بخش فوقانی، که ورودی آن دارای پله می باشد.این اقامتگاه در موقعیت ۵۵ کیلومتری از شهر تبریز و همچنین در فاصله ۲۲ کیلومتری از شهر اسکو واقع شده است.

قابل ذکر است این اقامتگاه سنتی کندوان برای افراد سالمند مناسب نمی باشد ,البته طبقه همکف کمی مناسب می باشد ,زیرا سوئیت دوم اقامتگاه دارای پله می باشد و فاقد بالابر و اسانسور است.اگر قصد دارید زندگی و استراحتی در کوه های صخره ای کندوان که دور از زندگی ماشینی می باشد بچشید می توانید اقامتگاه بوم گردی هما کندوان را رزرو کنید.

اقامتگاه بوم گردی هما کندوان هم دارای قانون مقرراتی مانند هتل ها می باشد که تحویل اتاق ها در ساعت ۱۴ و تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد که همچنین هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال رایگان، ۳ تا ۱۲ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیمه بها و بالای ۱۲ سال نفر اضافه محاسبه می شود.هر سوئیت این اقامتگاه دارای ظرفیتی شش نفره است.

اینترنت در اتاق ها برای مهمانان تهیه شده است و همچنین این اقامتگاه پارکینگ غیر مسقف با ظرفیت ۵ ماشین واقع در فاصله ۱۵۰ متری از اقامتگاه بصورت رایگان دارد.

آدرس: تبریز – شهرستان اسکو – روستای کندوان – جنب مدرسه قدیمی


امتیاز شما

[Total: 0 Average: 0]

نوشته اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *