اقامتگاه بوم گردی چیست ؟

در ابتدا معنا و تفاوت اقامتگاه بوم گردی را برای شما بیان می کنیم تا بصورت صحیح بدانید که اقامتگاه ها برای پذیرایی از بوم گردان و مسافرینی می باشد که بیشتر دوستداران محیط زیست و سبک بومی آن مناطق می باشند.یعنی اگر شما به یک هتل پنج ستاره در مشهد بروید و بعد به یک هتل پنج ستاره در شیراز بروید تفاوت خاصی اتاق ها زیاد ندارند,اما اقامتگاه های بوم گردی با هم تفاوت دارد و شما می توانید به راحتی سبک سنتی هر شهر را در اقامتگاه ها لمس کنید.

در مجموع این تفاوت بین هتل ها و اقامتگاه بوم گردی می باشد که منطبق بر فرهنگ و جغرافیای آن منطقه طراحی شده است.حال در اکثر شهر ها بومیان آن منطقه اقامتگاه هایی منطبق با بوم گردی با شرایط سنتی طراحی کرده اند که پذیرایی مسافران و گردشگران می باشند.

از دیگر تفاوت های اقامتگاه بوم گردی با هتل ها در این است که برای سرو غذا در اقامتگاه های بوم گردی منتظر غذاهای بین المللی نباشید و یا اینکه در بشقاب های لوکس برای شما غذا بیاورند.بلکه در اقامتگاه های بوم گردی اکثر غذا ها سنتی و قدیمی تهیه می شود و برای میل کردن غذاها در ظرف های مخصوص برای شما می اورند تا علاوه بر اشنا شدن با غذاهای سنتی آن منطقه مزه جدیدی از غذاهای ان شهر را تست کنید.

از دیگر امکانات خاص اقامتگاه های بوم گردی تورهای مخصوص آن شهر برای مسافرین و توریست ها می باشد. به این صورت که اگر شما در اقامتگاه‌های بوم گردی مناطق کویری و بیابانی رزرو کرده اید می توانید شتر سواری را تجربه کنید یا اینکه اگر به جنوب سفر کرده اید می توانید با رفتن به اقامتگاه های بوم گردی در شهرهای جنوب کشور تور دریایی و ماهگیری و همچنین لنج سواری را تجربه کنید.

اکثر گردشگران و توریست های خارجی که در اقامتگاه های بوم گردی بوده اند در پایان روز های مسافرت و تفریح در ایران بسیار تعریف از این اقامتگاه ها کرده اند و بسیار راضی بوده اند.

از نظر قانونی این اقامتگاه های بوم گردی مجوز دارند و قانونی می باشند که می توانید با اعتماد انها را رزرو کنید.همچنین به یاد داشته باشید که در اقامتگاه های بوم گردی از قوانینی مانند هتل ها دارند که همراه داشتن مدارک شناسایی برای ورود به اقامتگاه الزامی است.


امتیاز شما

[Total: 1 Average: 3]

نوشته اقامتگاه بوم گردی چیست ؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *