امن ترین ایرلاین‎ های جهان کدام اند

امروزه شرکت‎های هواپیمایی برای اینکه خود را در میان انبوه ایرلاین‎هایی که به مدد سرمایه و خلاقیت به پیشرفت‎های عظیم دست‎یافته‎اند؛ بالا بکشند مجبورند فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرند. سرویس‎دهی به مسافر، خدمات با کیفیت و ارزان، عدم  تاخیر و در نهایت امنیت از جمله این فاکتورهاست.

امنیت فاکتوری است که وجود آن در یک ایرلاین برای   بسیاری از مسافران حائز اهمیت است بنابراین شرکت‎های هواپیمایی همیشه سعی دارند در این فاکتور امتیاز بالایی بگیرند. در این یاداشت سعی داریم امن‎ترین ایرلاین‎های جهان را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 ایرنیوزلند

امن ترین ایرلاین های جهان

شرکت هواپیمایی ایرنیوزلند یکی از امن‎ترین ایرلاین‎های جهان محسوب می‎شود. این شرکت هواپیمایی حامل پرچم نیوزلند و فرودگاه اصلی آن فرودگاه اوکلندا است.

ایر نیوزلند یکی از بهترین  ایرلاین های خارجی است و در چند سال اخیر همیشه جزو بهترین ایرلاین‎های جهان است.  این شرکت هواپیمایی به ۵۲ مقصد داخلی و بین‎المللی پرواز می‎کند. همچنین این هواپیما در ارائه بهترین خدمات پروازی یکی از بهترین‎ها در جهان است.

در ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی، هواپیماهای  ایرباس ای ۳۲۰، بوئینگ ۷۷۷ و بوئینگ ۷۸۷ موجود است. همچنین لازم به ذکر  است که ۲شرکت ایرنلسون (Air Nelson) و مانت کوک ایرلاین (Mount Cook Airline)   زیرمجموعه‎های این ایرنیوزلند هستند که پرواز داخلی انجام می‎دهند.

آلاسکا ایرلاینز

امن ترین ایرلاین های جهان

شرکت هواپیمایی آلاسکا یکی دیگر از ایرلاین‎های امن جهان است که در واقع یک شرکت هواپیمایی آمریکایی محسوب می‎شود. این ایرلاین در سال ۱۹۳۲افتتاح و در سال ۱۹۴۴ با شرکت‎های مک‌گی ایرلاینز و لینیوس مک‌گی ادغام شد و نام خود را به آلاسکا ایرلای نز تغییر داد.

شرکت هواپیمایی آلاسکا در حال حاضر روزانه به ۹۵مقصد در ایالات متحده آمریکا، کانادا و مکزیک پرواز دارد. دفتر اصلی این ایرلاین در سیاتل، واشنگتن و فرودگاه اصلی آن فرودگاه بین‎المللی لس آنجلس و فرودگاه بین‎المللی پورتلند می‎باشد.

ژاپن ایرلاینز

امن ترین ایرلاین های جهان

ژاپن ایرلاینز را باید به‎عنوان یکی دیگر از ایرلاین‎های امن در جهان معرفی کرد. دفتر مرکزی این ایرلاین در شیناگاوای شهر توکیو است و فرودگاه بین‎المللی ناریتا فرودگاه اصلی این ایرلاین محسوب می‎شود.ژاپن ایرلاین ۲۲۰ مقصد پروازی به ۳۵ کشور مختلف از جهان دارد.

این ایرلاین در سال ۱۹۵۱ تاسیس و  درسال ۱۹۵۳ به‎عنوان هواپیمایی ملی ژاپن انتخاب شد اما ۳دهه بعد در سال ۱۹۸۷ این ایرلاین کاملا خصوصی شده بود.

در سال ۲۰۰۲ جپان ایر سیستم که سومین شرکت هواپیمایی بزرگ ژاپن محسوب می‎شود؛ با ژاپن ایرلاینز ادغام شد. ژاپن ایرلاینز در حال حاضر یکی از موفق‎ترین و  درآمدزاترین خطوط هواپیمایی در جهان است که از فدراسیون فوتبال ژاپن، تیم ملی فوتبال ژاپن، باشگاه فوتبال شیمیزو اس-پالس و باشگاه فوتبال کونسادول ساپورو به‎طور رسمی حمایت می‎کند.

ایرلاین امارات

امن ترین ایرلاین های جهان

ایرلاین امارت یکی از بهترین ایرلاین‎های جهان نه فقط در امنیت بلکه در همه فاکتورهاست. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در دبی قرار دارد و قطب اصلی آن نیز فرودگاه بین‎المللی دبی است. شرکت هواپیمایی امارات با ناوگانی ۲۵۸ هواپیمایی روزانه پروازهای منظمی به همه ی نقاط جهان دارد. ایرلاین امارات یکی از بهترین ایرلاین‎های جهان محسوب می‎شود. ایرلاین امارات به‎عنوان یکی از بهترین شرکت‎های هواپیمایی جهان در ۲۰۱۷ نیز انتخاب شده است.

ایرلاین کی ال ام

امن ترین ایرلاین های جهان

درمیان لیست ایرلاین‎های خارجی امن، نام شرکت هواپیمایی کی ال ام نیز به چشم می‎خورد. این شرکت هواپیمایی متعلق به کشور هلند می‎ باشد. کی ال ام یا به‎طور کامل Koniklijke Luchtvaart Maatschapij قبل از اینکه بخشی از شرکت‎هواپیمایی ایرفرا نس-کی ال ام باشد به‎عنوان ایرلاین ملی هلند شناخته می‎شد.

در حال حاضر این ایرلاین یزرگ‎ترین شرکت هواپیمایی در اروپاست و فرودگاه اسخیپول قطب اصلی آن می‎باشد. این ایرلاین دارای ۱۵۰هواپیما در ناوگان خود است که این هواپیماها روزانه به ۱۳۸ مقصد پرواز می‎کنند.

نوشته امن ترین ایرلاین‎ های جهان کدام اند اولین بار در سالیان سفر. پدیدار شد.

نوشته امن ترین ایرلاین‎ های جهان کدام اند اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *