اگر می خواهید به آفریقای جنوبی سفر کنید، بخوانید!

پر زرق و برق نباشید

دقت کنید که به چه کشوری سفر می کنید! سواحل و شهرهای آفریقای جنوبی همانند سواحل و شهرهای یونان یا دیگر کشورهای اروپایی نیست! بسیاری از راهنمایان، هتل داران و مدیران آژانس های مسافرتی این کشور به مسافران توصیه می کنند که جواهرات خود را به این کشور نیاورند. این افراد برای امنیت و راحتی مسافران نکات سفر به آفریقای جنوبی را در جمله زیر خلاصه می کنند.

“به همراه نداشتن جواهرات و به حداقل رساندن لباس های گران قیمت تا حد ممکن! همچنین هنگام خرید از فروشندگان این کشور در بازارهای خیابانی و یا هر نقطه دیگری از آفریقای جنوبی، پول نقد را مشخص و جلوی چشم عموم مردم از جیبتان بیرون نیاورید. به دیگران نشان ندهید که شما پول نقد بسیار به همراه دارید. همچنین دوربین و لنزهای گرانقیمت، عجیب غریب و بزرگ خود را به همین دلیل به کناری نهاده و برای این کشور تنها به یک دوربین جیبی و کوچک کنون یا سونی بسنده کنید.”

در حقیقت هر چه سفر به آفریقای جنوبی را راحت تر و ساده تر بگیرید نه تنها ذکاوت بیشتری به خرج داده اید؛ بلکه امنیت بیشتری هم برای خود خریده اید. در تمام مراحل سفر خود در این کشور، به همه نکات دقت کنید و زیاد تو چشم نباشید! مخصوصا اگر به محله های فقیر نشین یا خطرناک این کشور نزدیک هستید.

نوشته اگر می خواهید به آفریقای جنوبی سفر کنید، بخوانید! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *