با سفر به آفریقای جنوبی، این ماجراجویی ها را دنبال کنید

پیاده روی در منطقه حفاظت شده در امپومالانگا | Mpumalanga

یک فعالیت فوق العاده برای روزی هیجان انگیز در بیابان های آفریقای جنوبی، پیاده روی در کنار رودخانه دره بلید در منطقه حفاظت شده در امپومالانگا (Blyde River Canyon Nature Reserve) است. در میان تفریحات آفریقای جنوبی این فعالیت تفریحی می تواند بین ۱ تا ۴ ساعت بسته به علاقه مندی و توان شما، زمانتان را پر کند. همچنین چهار مسیر مشخص برای گروه های پیاده روی و دره نوردی وجود دارد. برای ورود به این منطقه حفاظت شده باید ورودی بپردازید. در این میان جذاب ترین مسیر پیاده روی مسیری است که به مسیر پلنگ ها مشهور است. این مسیر جدای از جاذبه ها و احتمال تماشای حیواناتی همچون پلنگ ها از دور، منظره سه عدد از رودخانه های  زیبا و البته پل رودخانه بلید را برایتان به ارمغان می آورد.

مسیر پیاده روی مرغان گینه شما را به منطقه آبشارها و رودخانه هایی می برد که می توانید در آن ها شنا نموده و تنی به آب بزنید.  در عین حال از تماشای منظره آبشارها لذت ببرید. وارد شدن به منطقه حفاظت شده در ماه های مرداد و شهریور هر سال شما را در میان یکی از بهترین تفریحات آفریقای جنوبی قرار می دهد. منتها به دلیل استقبال زیادی که از این تفریحات وجود دارد بهتر است که از قبل بلیت ورودی به منطقه حفاظت شده و تورهای پیاده روی در کنار رودخانه بلید را رزرو کنید.

نوشته با سفر به آفریقای جنوبی، این ماجراجویی ها را دنبال کنید اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *