با نرخ آذرماه بلیط های نوروز ۹۸ خود را تهیه کنید

بلیط پروازهای نوروز ۹۸

فروش بلیط پروازهای نوروز ۹۸ از سوی شرکت ‌های هواپیمایی، بدون افزاش قیمت آغاز گردید. دبیر انجمن‌ شرکت‌ های هواپیمایی از هماهنگی شرکت ‌های هواپیمایی، برای افزایش نیافتن قیمت بلیط پرواز برای ایام نوروز خبر داد. مقصود اسعدی سامانی در مورد آماده‌ سازی ناوگان هوایی مسافری کشور برای ایام نوروز و همچنین ارائه خدمات به مسافران هوایی در نوروز ۹۸ تاکید کرد که شرکت‌ های هواپیمایی در حال بسیج کردن امکانات خود برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند. او همچنین در مورد پیش ‌فروش بلیط ‌های نوروزی هواپیما خاطرنشان کرد که برنامه شرکت‌ های هواپیمایی به صورت فصلی بسته شده و در این راستا برخی شرکت ‌های هواپیمایی فروش بلیط ‌‌های نوروزی خود را آغاز کرده ‌اند. در حال حاضر از طریق ‌سایت شرکت ‌های هواپیمایی و برخی آژانس‌ های فروش، امکان خرید بلیط ‌های نوروزی هواپیما فراهم شده است.

مطالب مرتبط:
قیمت بلیط هواپیما از گذشته تا الان چقدر تغییر کرده است؟
چرا بلیط قطار را از الی گشت رزرو کنیم؟
با یادگیری این اصطلاحات، مثل یک مسافر حرفه ای بلیط هواپیما بخرید!

دبیر انجمن‌ شرکت ‌های هواپیمایی اعلام کرد که در مورد آماده ‌سازی ناوگان و ارائه خدمات به مسافران نوروزی جلسات زیادی در نظر گرفته شده است. او خاطرنشان کرد که طبق هماهنگی با شرکت ‌های هواپیمایی، قیمت بلیط پروازهای نوروز ۹۸ افزایشی نخواهد داشت و قیمت ‌ها برای نوروز با نرخ ‌هایی که در آذرماه امسال اعلام شده ارائه می‌ گردد. اسدی همچنین اضافه کرد که این قیمت‌ ها که طیفی از نرخ ‌های بین حداقل تا حداکثر در همه مسیرهای داخلی است، ‌در سایت انجمن شرکت ‌های هواپیمایی درج شده و قابل دیدن است. دبیر انجمن‌ شرکت ‌های هواپیمایی اشاره کرد که امسال به دلیل از رده خارج شدن تعدادی از هواپیماها، ظرفیت حمل و نقل هوایی برای نوروز ۹۸ کاهش می ‌یابد، زیرا برخی هواپیماها مشکل موتور و تامین قطعات داشته بنابراین تعداد هواپیماها نسبت به سال گذشته کمتر خواهد بود.

اسعدی سامانی تاکید کرد که با وجود کاهش تعداد صندلی های پرواز، شرکت‌ های هواپیمایی تلاش می‌کنند برای ایام نوروز، با برقراری پروازهای فوق ‌العاده،‌ نیازهای مسافران را در در این ایام برآورده کنند. دبیر انجمن‌ شرکت ‌های هواپیمایی خاطرنشان کرد که‌ در ایام نوروز حدود ۱۵۰ فروند هواپیما برای جابه ‌جایی مسافران نوروزی آماده می‌شود. او همچنین تصریح کرد که سعی بر این است که با وجود آنکه در نوروز ۹۷ نسبت به نوروز ۹۶ حدود ۸ درصد ‌کاهش جابه ‌جایی مسافر داشتیم، حداقل در نوروز ۹۸ با اقبال مسافران، تلاش شرکت ‌های هواپیمایی و برقراری پروازهای فوق ‌العاده،‌ به اندازه نوروز ۹۷ مسافر جابه ‌جا کرده و آمار کاهشی نداشته باشیم.

اسعدی سامانی بر اینکه مسافران فقط از طریق مراکز و سایت‌های معتبر، نسبت به تهیه بلیط پروازهای نوروز ۹۸ اقدام کنند، تاکید کرده و گفت: یک‌ سایت‌ نامعتبر در شهر مشهد، اخیرا تعداد زیادی بلیط جعلی هواپیما بابت تعطیلات ۲۲ بهمن‌ ماه صادر کرده بود و مردم نیز بدون اطلاع این بلیط‌ ها را خریداری کرده و با مشکل مواجه شدند. با وجود شناسایی این سایت، بهتر است مردم دقت کنند بلیط پرواز را از طریق سایت شرکت هواپیمایی‌ و یا از طریق آژانس‌های معتبر و سایت ‌های معروف و دارای مجوز، تهیه کنند و اگر از طریق سایت بلیطی را خریداری کردند، حتما از طریق سایت انجمن ‌های شرکت ‌های هواپیمایی آن را مورد بررسی قرار دهند. اسعدی سامانی در پایان نیز تاکید کرد که قیمت بلیط پروازهای نوروز ۹۸ در کلاس ‌های مختلف و حداقل و حداکثر نرخ‌ های بلیط، ‌در سایت انجمن شرکت‌ های هواپیمایی درج شده است و مسافران می‌توانند به سایت این انجمن مراجعه کرده و پس از آگاهی از نرخ‌ ها،‌ آن را با قیمت‌ های بلیط‌‌ شرکت ‌های هواپیمایی مختلف، مقایسه و سپس اقدام به خرید کنند.

نوشته با نرخ آذرماه بلیط های نوروز ۹۸ خود را تهیه کنید اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *