برگزیدگان نهایی مسابقه عکس حیات وحش معرفی شدند + تصاویر

برندگان جایزه عکس حیات وحش

رقابت بین المللی عکاسی لومیکس یکی از معتبرترین مسابقات عکاسی در سرتاسر جهان است و همه ساله عکاسان زیادی آثار خود را برای رقابت به این نهاد ارائه می کنند. چندی پیش برندگان نهایی مسابقه بین المللی عکاسی حیات وحش لومیکس ۲۰۱۸ اعلام شدند و رتبه نهایی این رقابت به یک عکس فوق العاده احساسی از دو شیر نر تعلق پیدا کرد. این عکس به دلیل احساس ناب برادری و دوستی که القا می کند «پیوند برادری» نامیده شده است. در این مطلب همراه الی گشت باشید تا با هم تصاویری بی نظیر از برنده نهایی مسابقه و همین طور عکس های برگزیده را تماشا کنیم.

دیوید لوید، عکاس برگزیده این رقابت بین المللی در رابطه با کسب این جایزه بیان کرده است: «خیلی خوشحالم که این عکس موفق به کسب این جایزه شد؛ چرا که این تصویر نشانگر این حقیقت است که احساسات تنها به انسان محدود نیستند و در حیوانات نیز وجود دارد. من فکر می‌کنم آگاهی بخشیدن به انسان ها در مورد این موضوع می تواند در نهایت به نفع تمامی حیوانات و موجودات زنده باشد.» موزه تاریخ طبیعت در کنار برنده این جایزه چهار اثر که بالاترین آرا را در بین نامزدها کسب کرده بودند را هم اعلام کرد.

رتبه اول و برنده نهایی: تصویر «پیوند برادری» اثر دیوید لوید

رتبه دوم: عکس «ملاقات روباه با روباه» اثر متیو ماران

رتبه سوم: عکس «تلاش یک خرس قطبی» اثر جاستین هافمن

رتبه چهارم: عکس «یک اسباب بازی و سه سگ» اثر بنس میت

نوشته برگزیدگان نهایی مسابقه عکس حیات وحش معرفی شدند + تصاویر اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *