بزرگترین خطر انقراض پستاندارن جهان، برای مورچه خوار پانگولین!!!

چرا پستاندار پانگولین شکار می شود؟

مقیاس زیادی از قاچاق و شکار بین المللی و غیر قانونی پانگولین ها در نهایت سر از کشورهای چین و ویتنام در می آورد. در این دو کشور گوشت این حیوان بسیار پر طرفدار بوده و آن را بسیار خوشمزه می دانند. همچنین آن ها معتقدند که گوشت مورچه خوار پانگولین ها برای بدن بسیار مفید بوده و آن ها را از بیماری ها نجات می دهند. مردم چین و ویتنام به غلط معتقدند که گوشت پانگولین ها برای کلیه ها بسیار مفید هستند. با آن که شواهد علمی چنین موضوعی را رد می کند. با این حال مردم چین و ویتنام به آن گوش نمی دهند. همچنین در طب سنتی چینی فلس های پانگولین ها را برای درمان های دارویی استفاده می کنند.

مردمان چینی که هنوز طب سنتی انجام می دهند معتقدند که فلس های این حیوان می تواند قدرت شیردهی مادرها را بیشتر نماید. در نتیجه این موضوع بدن کودک مقوی تر خواهد شد. همچنین از آن برای درمان بیماری هایی همانند آسم و نوعی از سرطان ها استفاده می کنند. چرا که می گویند این فلس ها جریان خون را در بدن افزایش می دهند. همین دلایل باعث شده که پستاندار پانگولین در وسعتی وسیع شکار و کشته شود. اگر همین موضوع به همین شیوه، ادامه یابد، در سال های آینده شاهد انقراض این گونه خواهیم بود.

چرا پانگولین ها این همه فلس دارند؟

بسته به نوع گونه پانگولین و محل زندگی آن، می توانید تعداد فلس های متفاوتی و در اندازه های متفاوتی را بر روی آن ها مشاهده کنید. تخمین زده می شود که بر روی بدن هر پانگولین با جثه متوسط ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ فلس وجود داشته باشد.

نوشته بزرگترین خطر انقراض پستاندارن جهان، برای مورچه خوار پانگولین!!! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *