بزرگ ترین جزیره جهان


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
امتیاز دهنده به تور بزرگ ترین جزیره جهان


بزرگ ترین جزیره غیر قاره ای جهان لقبی است که به جزیره گرینلند داده شده است. جزیره گرینلند که به معنای جزیره سرسبز است در بخش شمالی اقیانوس اطلس و در کشور دانمارک واقع شده و کل جزیره به واسطه کوه یخ بسیار بزرگی احاطه گشته است.


مساحت حدودی بزرگ ترین جزیره جهان ۲ میلیون کیلومتر مربع می باشد و جمعیتی که در آن زندگی می کنند تقریبا ۶۰ هزار نفر هستند. این جزیره دارای هوای بسیار سرد و خنکی است که از این حیث نظر گردشگران تور دانمارک را به خود جلب نموده است. سرمای این جزیره به حدی است که فقط تعدادی از مناطق آن قابل سکونت بوده و بخش های دیگر آن کاملا یخ زده و بسیار سرد می باشد به طوری که امکان زیستن در آن نقاط وجود ندارد. آب و هوای بسیار سرد این جزیره شرایط کار کردن را برای سکنه با مشکل مواجه می کند و اغلب ساکنان به وسیله صنعت ماهیگیری زندگی می گذرانند و زندگی آن ها از این طریق در جریان است.
در مناطق مختلف این جزیره تعداد زیادی موزه ساخته شده که آثار هنری و باارزشی را در معرض دید نظاره گران و گردشگران تور دانمارک قرار می دهد. لازم به ذکر است که این آثار هنری از دوره های مختلف زمانی اعم از گذشته های دور و زمان حال، گردآوری شده و در این نمایشگاه آثار تاریخی قرار گرفته است. در بین این نمایشگاه ها “خانه فرهنگ گرینلند” دارای اهمیتی خاص و ویژه بوده و بیش از سایر موزه ها مورد استقبال گردشگران تور اروپا قرار گرفته است. 

در طول سال های ۲۰۰۰ – ۲۰۰۸ که زمین گرمای بیش از اندازه ای پیدا کرد، حدود ۱۵۰۰ میلیارد تن از یخ های موجود در بزرگ ترین جزیره جهان ذوب گردید. بازدید از بزرگ ترین جزیره جهان می تواند تجربه ای شگفت آور را برای شما رقم بزند. 

نوشته بزرگ ترین جزیره جهان اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *