بندری به سبک یونانی در همسایگی ایران؛ آیوالیک ترکیه!

خانه های زیبای آیوالیک ترکیه

فضای منحصر به فردی دارد. با دیدن آن به راحتی متوجه خواهید شد که با شهری بسیار تاریخی با طبیعتی زیبا روبرو هستید. هنوز هم می توانید باقی مانده های زندگی قرن ۱۸ و ۱۹ ام کردم این ناحیه را در خیابان ها مشاهده کنید. فرهنگ ماهیگیری و دیگر فعالیت های دریایی که در میان مردم این شهر گسترش یافته است، حال و هوای دیگری به محیط داده است.

همچنین از دیگر فعالیت هایی که مردم این ناحیه انجام می دهند، کشت زیتون و گرفتن روغن زیتون است که به اقتصاد و شیوه زندگی مردم این ناحیه بسیار کمک می کند. خانه ها و شهر آیوالیک ترکیه احساس ابدی از فرهنگ مدیترانه ای را در شما ایجاد می کند. خیابان ها، رابطه مردم با دریا و معماری، روح مشترک ایتالیا، اسپانیا و یونان را در این منطقه شاهد خواهید بود. درها و پنجره های خانه ها پهن و بلند است و فضاهای داخلی و خارجی مطابق با ارتباط آن ها با دریا تنظیم می شود. خیابان ها عمود بر خط ساحلی قرار می گیرند و شبکه ای که توسط خیابان ها به موازات ساحل راه می یابد، نشان دهنده پیوستگی با شهرهای باستانی منطقه است.

سنگ آتشفشانی محلی که از شبه جزیره سیریمسکی استخراج شده و به صورت محلی به نام سنگ ساریمسک شناخته شده است، در دکوراسیون نمای جلوی خانه ها استفاده می شود و به عنوان ویژگی مشخص و اصلی خانه های آیوالیک ترکیه شناخته می شود.

نوشته بندری به سبک یونانی در همسایگی ایران؛ آیوالیک ترکیه! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *