بهترین سوغاتی های جهان که در سفر می توان خرید!

یک فیل هندی نقاشی شده

پس از ایتالیا، فرانسه و روسیه نوبت هند می رسد. هند هفتمین کشور پهناور جهان است که پر از شگفتی و عجایب است. همچنین از دیرباز هند را با حیوانات بومی آن مانند ببر بنگال و فیل می شناسند. صنایع دستی، مجسمه سازی و حجاری در این کشور بسیار هنرمندانه و استادانه انجام می شود و شما به راحتی می توانید بهترین و ظریف ترین مجسمه های تزئینی را با رنج قیمت های متفاوت پیدا کنید. تخمین زده می شود که میلیون ها نمونه مجمسمه فیل رنگی در هند ساخته می شود که بسیاری از آن ها توسط خیریه ها ساخته و رنگ شده اند. در نتیجه مبلغی هم که برای خرید آن ها می پردازید به همان خیریه مورد نظر باز می گردد.

فیل هندی یکی از موجودات در معرض خطر انقراض در این کشور است که مجسمه اش در تمام خانه های مردم هندی یافت می شود. هر چند که گزینه های مختلفی برای خرید سوغاتی در هند وجود دارد. در این کشور هر شی ای را می توانید به عنوان سوغاتی بخرید و با خود نشانه ای از زیبایی ها و شگفتی های هند را به خانه ببرید. کشوری که بسیار پر جمعیت و شلوغ است و انواع صداها، بوها و البته مناظر زیبا را به شما نمایش می دهد.

مجسمه های فیل های هندی را به اشکال مختلفی می توانید پیدا کنید. فیل کوچکی که پشت آن را نقاشی کرده اند و جنسی چینی دارد. فیل هایی که به صورت قطاری در پشت یکدیگر ایستاده اند و دم یکدیگر را با خرطومشان گرفته اند. یا حتی مجسمه های فیلی که تک فیل هستند و ظرفی را نشان می دهند. جاکلیدی آن را هم پیدا خواهید کرد.

نوشته بهترین سوغاتی های جهان که در سفر می توان خرید! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *