بهترین مسیرهای زمینی برای جهانگردان ایرانی – قسمت دوم

پس از ورود به مرز افغانستان و سالن گمرک طبعا مامورین افغانی از شما سوالاتی را بابت دلیل سفرتان به افغانستان می پرسند. خونسرد باشید و با مهربانی و صداقت به آن ها پاسخ دهید. شاید حتی کمکتان نیز کردند.

پس از انجام تشریفات اداری در گمرک افغانستان می توانید وارد این کشور شده و سفرتان را به سمت اولین شهر مقصد خود، هرات ادامه دهید. از مرز تا هرات ۱۲۰ کیلومتر راه دارید. اگر شانس بیاورید همان لحظه ورود بتوانید برای رسیدن به هرات ماشین بگیرید.

استفاده از تکنولوژی، نظم و بسیاری از خصوصیات مرز افغانستان شما را به تعجب وا خواهد داشت. حتی خودروهایی با پلاک ایران تا هرات می روند که می توانید مسافر یکی از آن ها شوید. برای ادامه از دو مسیر که یکی به سمت مزار شریف و دیگری به سمت کابل می رود، یکی را انتخاب کنید.

با ورود به شهر کابل با منظره ای از شهری بسیار زیبا و مدرن روبرو خواهید شد که حتی مترو نیز دارد. جهانگردان اگر این مسیر را ادامه دهند وارد پاکستان شده و از آنجا می توانند از اسلام آباد گذشته و در نهایت وارد هندوستان و شهر دهلی شوند. هر چه به سمت پاکستان و هند نزدیک تر می شوید، مناطق کویری و خشک کمتر شده و آب و هوای کوهستانی با مناظر سرسبز جای آن را می گیرد. یادتان باید که ویزای هند و پاکستان را در ایران و قبل از شروع سفر باید گرفته باشید.

نوشته بهترین مسیرهای زمینی برای جهانگردان ایرانی – قسمت دوم اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *