بهترین مسیرهای زمینی برای جهانگردان ایرانی – قسمت اول

از مرز سرو هم به راحتی می توانید خود را به مسیرهای جاده ای در نزدیک ساحل جنوبی ترکیه برسانید و از آن مناظر لذت ببرید. شهرهای ساحلی همانند آنتالیا از این مرز به شما نزدیک تر هستند. در نهایت برای ترکیه گردی خود را به استانبول برسانید.

می توانید برای بهترین مسیرهای زمینی برای سفر به کشورهای خارجی از مرز بازرگان و از سمت شمال وارد ترکیه شوید و پس از گذر از شهرهای شمالی و مرکزی ترکیه و پس از آن دیدن استانبول، با حرکت به سمت جنوب و آنتالیا و شهرهای جنوب از مرز خوی یا سرو وارد ایران شوید.

قوانین رانندگی در مسیرهای جاده ای ترکیه همانند ایران است. همچنین اگر به صورت هیچ هایکری به این سفر می روید، بدانید که اکثر مسیرهای ترکیه بسیار خلوت و کم تردد است. باید زمان بیشتری را در برنامه سفر خود در نظر بگیرید. اگر با دوچرخه و موتور به سفر می روید، حتما لباس های گرم برای شب هنگام به همراه داشته باشید.

از ترکیه می توانید برای رفتن به بسیاری از کشورها همانند گرجستان، بلغارستان و یونان اقدام کنید. برای ورود به کشور یونان و دیگر کشورهای اروپایی باید حتما از قبل ویزای شینگن خود را دریافت کرده باشید.

نوشته بهترین مسیرهای زمینی برای جهانگردان ایرانی – قسمت اول اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *