بهترین موزه ی شهر سن پترزبورگ

موزه ی آرمیتاژ در سنت پترزبورگ مجموعه ای كثیر غنی از زیباترین آثار هنری و سلطنتی و یکی از پیشروترین موزه های دنیا در این مجسمه بدنه اساس است. اگر تور سنت پترزبورگ را انتخاب کردید حتما از این موزه و آثار حرفه ای آن دیدن کنید. مجموعه ی موزه آرمیتاژ از ۵ ساختن اساس مجزا تشکیل شده است که به هم متصل هستند، این موزه ها شامل کاخ زمستانی، آرمیتاژ کوچک، آرمیتاژ قدیمی، آرمیتاژ جدید و تماشاخانه آرمیتاژ می شود. در ادامه با مقاله ی بهترین موزه ی شهر سن پترزبورگ با ماهمراه باشید.

امروزه موزه آرمیتاژ در سنت پترزبورگ (The Hermitage Museum ) دارای ۴۶۰ اتاق و چیزی حدود ۳ میلیون اثر هنری است و به شمارش كردن ای آثار آن شكیل و زشت و بی همتاست که فقط با ۲ موزه لوور پاریس و گالری هنر ملی بریتانیا قابل تشبیه است. در این موزه می توان آثاری از هنرمندان به نام جهان مثل تیتان، لئوناردو داوینچی، رافائل، روبنز، رامبرانت و خیروبركت از پراستعداد های دیگر تاریخ را دید.
آیتم هایی که در این موزه به معرض دید گذاشته شده است، از عتیقه جات تا آیتم های قرن بیستم را شامل می شود. همچنین اگر به تمدن ها نوین کشورهایی مثل مصر، یونان، رم، هند و ایران زمین آرزومندی داشته باشید، می توانید آثار متكاثر بارزشی را در این موزه ببینید.

داخل موزه آرمیتاژ

کاخ زمستانی آرمیتاژ، در آن موعد به كنیه یکی از محل های رسمی مسكن تنور شاهنشاهی استبدادی و جمهوری منسوب به سلطنت روسیه بساز شد و هیچ گاه قرار نبود به موزه تبدیل شود. اما بعد از مبارز اخلالگر که در سال ۱۹۱۷ اتفاق افتاد، به عنوان بخشی از موزه آرمیتاژ در سنت پترزبورگ تعیین شد. جالب است بدانید آن چه که در این موزه به ظهور خودنمایی گذاشته شده است، فقط ۳ درصد از دارایی های جمع آوری شده ی هنری و سلطنتی است. با این وجود برای گشتن همه جای آن، شاید نیاز به هفته ها زمان باشد.

بنابراین می توان نفع بهره گرفت که اصلی ترین بخش این موزه، کاخ زمستانی است که در گذشته محل جان تزارها بوده است و همین دلیل به تنهایی کافیست تا آن را به یکی از مشهورترین موزه های دنیا تاخت کند. افزایش بر این، نشان ها و مدال های پادشاهی آنها، لباس ها و بسیاری از گوهرها سلطنتی را در این موزه می توان دید.

تاج امپراطوری روسیه در موزه

متاسفانه در طول سال ها به ویژه در زمان استالین، زیادتی از آثار هنری موزه از آن خارج شده است. از آنجاییکه استالین برای هنر اهمیتی قائل نبود، بسیاری از آثار با ارزش و ثمین مثل «ونوس در برابر آیینه» و «بشارت» که اثر معروفی از ون ایک است را صادر کرد و این آثار هم عصر امروزین در گالری هنر ملی واشنگتن نگهداری می شوند. اضافه بر این، بسیاری از آثار هم در جنگ دنیوی كلی دوم از بین رفتند.

با این وجود بازدید از بزرگ ترین موزه ی فرهنگ و هنر جهان و مجموعه ای از گنجینه های گذشته، از بایدهای سفر به سنت پترزبورگ است.

نوشته بهترین موزه ی شهر سن پترزبورگ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *