تنگ رغز کجاست؟ چگونه به آنجا برویم؟

مهم ترین وسیله: جلیقه نجات

تمام گردشگرانی که تور تنگ رغز را شروع می کنند، بایستی حتما جلیقه نجات داشته باشند. نحوه بستن جلیقه نجات بسیار اهمیت دارد. از دیگران برای محکم بستن جلیقه نجات کمک بخواهید. چرا که به تنهایی بستن جلیقه نجات سخت است. عموما راهنماها به افراد گروه در پوشیدن و بستن جلیقه نجات کمک خواهند کرد. یادتان باشد که با هر پرش به جلیقه نجات فشار خواهد آمد و اگر آن را درست نبسته باشید، از شما جدا خواهد شد و دیگر بدنتان را محکم نمی پوشاند.

کلاه ایمنی

یکی از مهم ترین وسایلی که برای ایمنی در طول مسیر نیاز خواهید داشت، کلاه ایمنی است. در پرش ها از ارتفاع آبشارها به درون حوضچه ها، امکان اصابت ضربه به سر وجود دارد. حتما کلاه ایمنی به سر داشته باشید و بدون کلاه ایمنی مسیر تنگ رغز را ادامه ندهید.

لباس اضافه و البته خشک

این لباس را در اول مسیر و در نقطه ای که دوباره پس از بازگشت از تنگه به آن می رسید، بگذارید. پس از بازگشت از دره هایی خیس و  پر آب، باید لباس های خیس خود را کاملا عوض کنید. به دلیل اینکه انتهای تنگه مسیر بن بست است، بیشتر تورها از مسیر رفته دوباره بازمی گردند. همچنین راننده یا نگهبانی برای وسایل شما در ابتدای مسیر تنگه نوردی گذاشته می شود تا خیالتان از بابت وسایل راحت باشد.

نوشته تنگ رغز کجاست؟ چگونه به آنجا برویم؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *