جاده های تسخیر شده

شاید برایتان کمی عجیب باشد که بدانید در اقصی نقاط دنیا جاده های تسخیر شده ای وجود دارند که حضور در آن ها هم وحشتناک است و هر کسی مایل به تجربه آن نیست. وقتی صحبت از جاده های خطرناک به میان می آید، منظور شرایط نامناسبی است که آن جاده ها به دلیل راه ها و یا شرایط جوی ناپایدار پیدا می کنند؛ حال تصور کنید قرار است به جاده ای سفر کنید که توسط ارواح و موجودات ماورای طبیعت تسخیر شده است.

ما در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم جاده های تسخیر شده ای که در سراسر جهان وجود دارند را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم. بسیاری از افرادی که به این جاده ها سفر کرده اند، توصیفات عجیب و غریبی را مبنی بر شنیدن صداهای ترسناک و دیدن ارواح ارائه می دهند.

۱٫جاده کلینتون (Clinton Road)

کلینتون یکی از معروف ترین جاده های تسخیر شده می باشد که در نیوجرسی شهرستان پاسایک واقع شده است. شنیده ها حاکی از آن است که جادوگرانِ بسیاری در این مکان دورهمی می گیرند و در هر زمانی که به این جاده بروید صدای قهقهه ی آن ها را به وضوح می شنوید.

یک روایت شگفت انگیز در رابطه با این جاده وجود دارد: گفته می شود بعد از پشت سر گذاشتن پیچ مرد مرده، پلی به نام روح پسر وجود دارد که از زیر آن آب جریان دارد؛ در صورتی که سکه ای به داخل این آب پرت کنید، روح یک پسر بچه آن سکه را به سمت خودتان پرتاب می کند.

۲٫جاده مونالیزا (MonaLisa Drive)

این جاده هم داستانی را در دل خود جای داده است که به شرح زیر می باشد:

در ایالت نیواورلئان دختر جوانی زندگی می کرد که به یک ملوان دل باخته بود و پدرش برای این عشق او را کُشت. مدفن او در جاده مونالیزا قرار گرفته و روحش زوج های جوانی را که در جاده قدم می زنند، می ترساند و آزار می دهد.

۳٫جاده های ویلامین و شین (Villamain and Shane Roads)

در ایالت تگزاس آمریکا ۲ جاده به نام های ویلامین و شین وجود دارد که در منطقه سن آنتونیو به یکدیگر می رسند. در تقاطع این دو جاده یک ریل قطار وجود دارد که مورد تسخیر ارواح می باشد و دلیل آن هم برخورد یک سرویس مدرسه مملو از دانش آموز با قطار در حال حرکت بوده است. از آن زمان تاکنون گویا روح دانش آموزان خودروها را از روی ریل دور می کنند تا مبادا با قطار برخوردی صورت گیرد و منجر به وقوع حادثه شود.

۴٫جاده زامبی

در ایالت میزوری و در منطقه وایلدود جاده ای به نام “لاولر فورد” وجود دارد که در دوره ای از تاریخ محفل نوجوانان محله بود. اما بعد از گذشت سالیان دراز، افرادی که از آن جا عبور کردند ادعا می کنند که نورهایی غیر عادی در آن دیده می شود و از همین رو نام آن را جاده زامبی نهادند. این جاده به هنگام شب و در نبودِ نور کافی جلوه ای ترسناک پیدا می کند.

این محتوا در حال به روز رسانی می باشد.


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
دهنده به امتیاز جاده های تسخیر شده

نوشته جاده های تسخیر شده اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *