جاذبه های زمستانی تهران

اغلب ما در زمستان سفر به جنوب را ترجیح می دهیم تا مناطق سرد سیر,اما تهرانی ها و افرادی که قصد دارند یخ نوردی را داشته باشند و فاصله زیادی را طی نکنند,می توانند از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری هملون استفاده کنند.

آبشار یخ زده هملون در مسیر میگون به شمشک قرار گرفته که در فصل زمستان محلی برای یخ نوردی و همچنین محلی برای پیاده روی برف است.

آبشار یخی هملون کجاست؟

در ابتدا ما برای شما آبشار هملون را معرفی میکنیم تا راه های دسترسی به آن را پیدا کنید و با یک برنامه ریزی مناسب بتوانید یک تفریح خوبی داشته باشید.شما در هر منطقه ای از تهران که زندگی میکنید بیشترین فاصله ای که تا این آبشار دارید تقریبا ۵۰ کیلومتر بیشتر نیست.

آبشار هملون در شمال شرقی تهران می باشد که شما باید خود را به بزرگ راه شهید بابایی و بعد به سمت جاده لشکرک به فشم و سپس به میگون بروید.

اگر می خواهید با تاکسی به آبشار هملون بروید هم می توانید اتوبوس‌های خطی شمشک سوار شوید که در فلکه چهارم تهرانپارس مستقر هستند.ساعت حرکت آن همه روزه تقریبا ساعت ۷ صبح می باشد و برگشتن هم می توانید حدود ۱۵:۳۰ از شمشک به‌سمت تهران  برگردید.

اغلب ما برای سفر های تابستان آبشار ها را انتخاب میکنیم,اما در فصل زمستان هم سری به آبشار هملون بزنید و زیبایی های زمستانه این آبشار را از نزدیک ببینید تا بتوانید منظره‌ جذابی از قندیل‌های برفی که بسیار دیدنی است تماشا کنید.

اگر قصد یخ نوردی دارید هم می توانید در این ابشار یخ نوردی کنید که تفریح خاص و فوق العاده ای می باشد.همچنین می توانید به تماشای یخ نوردان حرفه ای در این فضا باشید.

حال اگر قصد دارید به آبشار هملون در زمستان بروید رعایت نکاتی برای شما ضروری می باشد:

اگر با ماشین شخصی می روید حتما زنجیر چرخ برای ماشین، لباس خیلی گرم، عینک مناسب برف، بادگیر، بارانی، کلاه، دستکش و کفش مناسب به همراه داشته باشید ,زیرا درجه هوا زیر صفر می باشد و بسیار سرد است.

بیشتر افراد برای رفتن به آبشار هملون سفر یک روزه را برنامه ریزی میکنند,اگر شما قصد داشتید شب در آنجا اقامت داشته باشید, می توانید برای اقامت هتل جهانگردی میگون نزدیک‌ترین اقامتگاه به آبشار را انتخاب کنید.


امتیاز شما

[Total: 1 Average: 4]

نوشته جاذبه های زمستانی تهران اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *