جدیدترین پارک میلان : کتابخانه‌ای بسیار زیبا با انبوهی درخت

ایران مرکز ۲۸ خرداد, ۱۳۹۸ blog

جدیدترین کتابخانه میلان – ایتالیا در محله Porta Nuova گشایش یافت ولی نه از آن نوع کتابخانه‌های معمولی که شما فکر می‌کنید، این یک کتابخانه از درختان است.

سومین فضای سبز شهر از نظر مساحت که Biblioteca degli Alberi (کتابخانه درختان) نامیده می‌شود در کنار یک جفت برج مسکونی به نام Bosco Verticale قرار گرفته است. این کتابخانه که توسط یک تیم هلندی به نام Inside-Outside طراحی شده، به‌عنوان نوع جدیدی از پارک‌های عمومی است و جایگاه شهر میلان را به‌عنوان شهر نوآوری‌ها و زندگی سبز و پایدار منحصربه‌فرد می‌کند.

علت نام‌گذاری این پارک، وجود بیش از ۱۳۵ هزار گیاه از ۱۰۰ گونه متفاوت و ۵۰۰ درخت است که در یک الگوی هندسی از راه‌های در‌هم پیچیده‌شده، طراحی شده است. این پارک از زمین‌هایی با شکل‌های نامنظم و بیشه‌‌زارهایی که به‌عنوان محل رویدادها و بازی‌ها استفاده می‌شود، ساخته شده است.

پارک دارای طرح اولیه کاملا باز بوده و دری برای مشخص کردن حریمش ندارد. درعوض، مسیرهای دوچرخه و پیاده‌روی دارد که به فضاهای عمومی و مراکز حمل و نقل مثل piazzas Gae Aulenti و piazzas Gae Aulenti متصل می‌شود که این پارک را به یکی از بزرگ‌ترین مراکز پیاده‌روی شهر تبدیل می‌کند.

نوشته جدیدترین پارک میلان : کتابخانه‌ای بسیار زیبا با انبوهی درخت اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *