جزئیات کارت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی سفر به مناطق آزاد برای نوروز ۹۸

ارائه کارت تسهیلات ۲۰ میلیونی برای سفر به مناطق آزاد

با توجه به این که در روزهای اخیر خبرهای خوشایندی درباره گردشگری و سفرهای ارزان مطرح شده است که این می تواند سبب رشد این صنعت در کشور ما بشود. از همین رو در این باره مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد بیان کرده است که امکان استفاده از کارت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی برای سفر به مناطق آزاد در نوروز ۹۸ آماده می‌شود و علاقمندان می ‌توانند از آن استفاده کنند. این موضوع برای گردشگران می تواند بسیار خوشحال کننده باشد و ما هم برای اینکه از چند و چون خبر کارت تسهیلات ۲۰ میلیونی اطلاع بیابیم مطلبی را در مجله گردشگری گشت ارائه کرده ایم در صورت علاقه با ما در ادامه همراه باشید.

مطالب مرتبط:
سایت موزه زمین گردشگری در شیراز راه اندازی شد
ثبت جهانی سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی ایران
طرح سفر ارزان ارائه شده میراث فرهنگی شفاف می شود

همانطور که می دانید مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد درباره جزییات طرح تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی برای سفر به مناطق آزاد ایران اعلام کرد که امکان پرداخت هزینه‌های مراکز اقامتی، حمل و نقل، مراکز پذیرایی،‌ مراکز تفریحی و حتی مراکز خرید با کارت تسهیلات سفر به مناطق آزاد وجود دارد و همچنین از فراهم شدن امکان استفاده از این کارت تسهیلات، برای سفرهای نوروز ۹۸ به مناطق آزاد خبر داد.

در ادامه نیز سید جواد رضوی از جزییات ارائه کارت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد خبر داد که گویا تفاهم نامه ای بین بانک قرض الحسنه مهر ایران و دبیرخانه مناطق آزاد انعقاد شده است تا آن را در اختیار علاقمندان سفر به مناطق آزاد قرار دهند. وی درباره مخاطبان این طرح گفت:

مخاطب این طرح می‌تواند تمام مردم و علاقه‌مندان باشند، اما در مرحله اول کارکنان دستگاه‌های دولتی از این تسهیلات می‌توانند استفاده کنند.

سید جواد رضوی، مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد درباره خبر ارائه کارت تسهیلات ۲۰ میلیونی نیز با بیان اینکه قرار است که کارت تسهیلات در چارچوب مقررات و تضامین بانکی به افراد ارائه می‌شود، به امکان پرداخت هزینه‌های مراکز اقامتی، حمل و نقل، مراکز پذیرایی،‌ مراکز تفریحی و حتی مراکز خرید با این کارت اشاره کرد. رضوی با بیان اینکه فرایند اجرایی کارت تسهیلات سفر به مناطق آزاد در مراحل پایانی قرار دارد، بر رایزنی‌ برای جذب پذیرنده‌ها و انجام مذاکرات با چند دفاتر خدمات مسافری، شرکت هواپیمایی، سایر شکل‌های حمل‌ و نقل، مراکز تفریحی و گردشگری و تجاری برای پیوستن به این طرح تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد که به تدریج مراکز پذیرنده این کارت افزایش پیدا کنند.

از جمله مزایای طرح تسهیلات گردشگری برای فعالان صنعت گردشگری، افزایش مسافر در این مراکز خواهد بود. با توجه به رکود اقتصادی که معمولا در این شرایط از حجم سفرهای گردشگری می کاهد، این طرح می ‌تواند منجر به رونق این مراکز شود. سید جواد رضوی، مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد با تاکید بر این ‌که این طرح مناسب کسانی است که برنامه سفر دارند، اشاره کرد که تا زمانی که اعتبار در این کارت باقی مانده باشد، امکان استفاده از این طرح کارت گردشگری وجود دارد و به لحاظ زمانی تاریخ انقضا هم ندارد و این می تواند بسیار برای صنعت گردشگری کشور مناسب باشد.

در پایان این گزارش، مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تاکید کرد که از زمانی که کارت تسهیلات ۲۰ میلیونی صادر شده است اقساط تسهیلات باید پرداخت شود و مدت زمان بازپرداخت آن از ۱۲ تا ۱۸ ماه می باشد. در این مورد علاقه ‌مندان می ‌توانند دوره بازپرداخت آن را به انتخاب خود انجام دهند. وی با تاکید بر اینکه اعتبارات این کارت امکان نقد شدن ندارد، خاطرنشان کرد که به احتمال قوی امکان استفاده از این کارت تسهیلات برای سفرهای نوروز ۹۸ فراهم می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند سفرهای نوروزی خود را به مناطق آزاد با بهره بردن از این تسهیلات انجام دهند.

نوشته جزئیات کارت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی سفر به مناطق آزاد برای نوروز ۹۸ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *