جزیره مارو

اگر می خواهید یک روز بسیار عالی در سواحل بکر خلیج فارس داشته باشید و بدون سر و صدا و ماشین می توانید جزیره مارو که نام دیگر آن جزیره شیدوره از نقل محلی های غرب استان هرمزگان می باشد ,بروید.این جزیره بسیار زیبا برای یک تفریح یک روزه مناسب می باشد که قبل از آن باید برنامه ریزی خوبی برای این سفر داشته باشید.

اگر بصورت گروهی و چهار نفره یا دو تیم چهار نفره به این جزیره بروید یک روز بسیار عالی را می توانید تجربه کنید که یک روز خاطره انگیز را می توان برای خود و خانواده رقم بزنید.حال با ما همراه باشید تا جزیره مارو را برای شما معرفی کنیم.

سواحل زیبای خلیج فارس همیشه بسیار دیدنی و زیبا می باشد که بسیار بکر و از بهترین تفریح های سالم را می توانید در جزایر و سواحل کشور ایران عزیر داشته باشید,حال ما می خواهیم شما را با جزیره مارو در غرب استان هرمزگان که افراد کمی به این جزیره رفتند را بهتر معرفی کنیم تا شما هم که قصد مسافرت به جنوب دارید بتوانید یک روز خوب در این جزیره بسیار عالی را داشته باشید.

برای رفتن به جزیره مارو شما باید ابتدا به بندر مقام از توابع شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان می باشد.اگر شما از بندرعباس قصد سفر به جزیره مارو را دارید باید از بندر عباس به سمت بندرتاریخی کنگ و بندرلنگه و بعد از ان به بندر مقام در نزدیکی پارسیان که می شود غربی ترین نقاط استان هرمزگان و یا اینکه اگر قصد دارید از سمت شیراز به سوی جنوب بروید می توانید از شیراز به لارستان و بعد از آن به شهر بستک و همچنین بندر تاریخی کنگ و همچنین بندرلنگه و بعد به بندر مقام بروید.یا مسیر دیگر که می توانید برای رفتن به جزیره مارو انتخاب کنید ,مسیر شیراز و به سمت فیروزآباد و از اونجا راه بیفتی به سمت سیراف و بعداز این مسیر به سمت عسلویه و به سمت پارسیان که وارد خاک استان هرمزگان می شوید و بعد از رسیدن به پارسیان می رسید و اخرین مسیر جاده ای شما قبل از رسیدن به مارو بندرمقام می باشد.بندر مقام کوچیک و جمعتی تقریبا چارصد خانوار می باشد.شما می توانید با هماهنگی ساکنین بندر مقام و در صورت خوب بودن هوا ماشین را در مکان مناسبی پارک کنید و بعد از آن با هماهنگی قایق های که برای رفتن به جزیره مارو اماده هستند سوار قایق بشوید و به جزیره مارو بروید.

هزینه سفر با قایق به جزیره مارو را نمی توان دقیق بگوییم,زیرا اگر مسافر برای جریره لاوان باشد که هزینه کمتری باید پرداخت کنید ولی اگر شما بصورت دربست قایق را اجاره کنید ,می توان یک روز دربست را حدود ۲۰۰ هزار تومان محاسبه کرد.

به یاد داشته باشید جزیره مارو یا شیدور مکانی که شما بتوانید کمپ بزنید یا شب استراحت کنید ندارد,شما می توانید به مدت چند ساعت از این جزیره دیدن کنید و در کنار ساحل بکر آن بهترین استفاده ها کنید و ماهی گیری کنید.

بهترین غذا ها که می توانید در این جزیره داشته باشید ماهی های تازه است که روی چوب درست کنید یا اینکه غذای مورد علاقه خود را از قبل تهیه کنید.

بهترین زمان برای سفر به جزیره مارو از اوایل آذر تا نیمه فروردین می باشد که بهترین هوا را دارد و هوای نسبتا بهاری می باشد.


امتیاز شما

[Total: 1 Average: 5]

نوشته جزیره مارو اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *