جزیره میکونوس یونان

میکونوس ، روزگاری در قرن ۱۹ پاتوق دزدان دریایی بوده. امروز این جزیره شلوغ پلوغ ترین جزیره یونان است. بارها، رستوران ها و کلاب های میکونوس در دنیا نظیر ندارند.

جزیره میکونوس

میکونوس علاوه بر زیبایی خیره کننده و اتمسفر خاص و جذابش، پر است از اتفاقات شبانه. این جزیره میعادگاهی است برای شب زنده داران و عاشقان بزن و بکوب.

گردشگران این جزیره تا صبح بیدارند و در کلاب ها و بارهای معروف این جزیره خوش گذارنی می کنند. به همین جهت توقف کشتی کروز در تور کشتی کروز یونان همیشه با در نظر گرفتن این موضوع می باشد. تور کشتی کروز یونان تابستان ۹۸ نیز مانند همیشه میکونوس در تمامی برنامه های کشتی کروز یونان گنجانده شده است.

در برنامه تور با کشتی Celestyal Crystal یک روز (۲۴ ساعت کامل) در جزیره میکونوس یونان توقف خواهیم داشت. و همینطور در برنامه کشتی Celestyal Olympia نیز از ساعت ۶ بعدازظهر تا بامداد روز بعد در جزیره میکونوس خواهیم بود.

در جزیره میکونوس علاوه بر لذت بردن از تفریحات شبانه میکونوس، از زیباییهای این جزیره و همینطور سواحل رویایی آن بازدید کنید. آسیاب های بادی میکونوس، کلیسای تاریخی این جزیره و پلیکان معروف آن که پتروس نام دارد از دیدنی های این جزیره است.

نوشته جزیره میکونوس یونان اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *