حقایقی مرموز از موجودات فضایی که فاش نشده اند

حقایقی درباره موجودات فضایی

اصطلاح موجودات فضایی یا UFO در سال ۱۹۵۳ توسط نیروی هوایی ایالات متحده معرفی شد تا بتواند گزارش هایی در این خصوص را ارائه نماید. در تعریف اولیه سفینه های فضایی، نیروی هوایی ایالات متحده بیان کرد که هرگونه جسم هوایی با ویژگی های آبرودینامیکی و غیرمعمول که مطابق با هواپیماها یا موشک ها نبوده به عنوان شیئی ناشناخته به حساب می آید. بر همین اساس این اصطلاح در ابتدا به بخش کوچکی از مواردی تعلق داشت که پس از تحقیقات اولیه ناشناخته باقی می ماندند. حقایقی درباره موجودات فضایی وجود دارند که سازمان های امنیتی در طول این سال های تلاش کرده اند تا آن ها را مخفی نگه دارند اما برخی از این اطلاعات به بیرون درز کرده است. ما نیز در این مطلب می خواهیم برخی از حقایقی درباره موجودات فضایی را که کمتر راجع به آن می دانید بیان کنیم پس با الی گشت همراه شوید.

حقایقی درباره موجودات فضایی و پایگاه های تحقیقاتی

مطالب مرتبط:
کابوس دیدن این مکان ها رهایتان نخواهد کرد
این مکان ها بر روی زمین متعلق به فضایی هاست!
آیا این توپ های سنگی غول پیکر را آدم فضایی ها ساخته اند؟
  1. اولین کتابی که از اصطلاح UFO در آن استفاده شد، کتاب دونالد کیهو (Donald E. Keyhoe) در سال ۱۹۵۳ به نام بشقاب پرنده ها از فضا (Flying Saucers from Outer Space) بود.
  2. بین سال های ۱۹۴۷ تا ۱۹۶۹ تعداد ۱۲۶۱۸ گزارش از مشاهده موجودات فضایی به پروژه کتاب آبی (Project Blue Book) گزارش گردید. این پروژه یک سازمان تحقیقاتی روی موجودات فضایی بود که در پایگاه نیروی هوایی رایت پترسون قرار داشت. تا به امروز ۷۰۱ مورد از این مشاهده ناشناخته باقی مانده است.
  3. در ابتدا موجودات فضایی را تنها به بشقاب پرنده ها نسبت می دادند اما بعدها نیروی هوایی ایالات متحده اصطلاح UFO را در سال ۱۹۵۳ برای هر نوع اشیاء پرنده ناشناخته در نظر گرفت.
  4. بیشتر دانشمندان جریان موجودات فضایی را به عنوان بازدیدکنندگان فرازمینی بسیار بعید در نظر می گیرند. آن ها می گویند هرچند این موضوعی غیر ممکن نیست اما مستحق تحقیق نیز نمی باشد.

نوشته حقایقی مرموز از موجودات فضایی که فاش نشده اند اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *