حقایق جالب در مورد جنگ جهانی اول که احتمالا نمی دانستید | بخش دوم

واقعیات جنگ جهانی اول

جنگ جهانی اول که اغلب به صورت WWI یا WW1 نوشته می شود به عنوان جنگ بزرگ نیز شناخته شده است. این درگیری عظیم در اروپا رخ داده و از ۲۸ ژوئیه ۲۰۱۴ تا ۱۱ نوامبر ۲۰۱۸ به طول انجامید. این درگیری بین کشورها همچنین به عنوان جنگی برای پایان دادن به همه جنگ ها نیز توصیف شده است به طوری که در آن ۷۰ میلیون نظامی از کشورهای مختلف در آن حضور داشته که در حدود ۶۰ میلیون نفر از ان ها اروپایی بودند و باعث شده تا این رویداد به یکی از بزرگترین جنگ های تاریخ تبدیل شود. از جمله واقعیات جنگ جهانی اول این است که تقریبا ۹ میلیون نظامی و ۷ میلیون غیر نظامی به طور مستقیم در این جنگ کشته شده اند. علاوه بر این نسل کشی و آنفولانزایی که پس از جنگ در سراسر جهان گسترش یافت باعث مرگ ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون نفر در جهان شد. در این مطلب می خواهیم واقعیات جنگ جهانی اول را که شاید نمی دانسته اید تشریح نماییم پس با الی گشت همراه شوید.

واقعیات جنگ جهانی اول در مورد زیردریایی های آلمانی

مطالب مرتبط:
حقایق جالبی در مورد جنگ جهانی اول که احتمالا نمی دانستید | بخش اول
کشتی قاتلی از جنگ جهانی دوم که ارواح سرگردان در آن دیده می شوند!
تصاویر واقعی از برلین بعد از جنگ جهانی دوم
  1. در حالی که اولین زیردریایی نظامی به نام لاک پشت اولین بار توسط ارتش قاره در انقلاب آمریکا مورد استفاده قرار گرفت اما زیردریایی ها در طول جنگ جهانی اول و زمانی که آلمان ناوگان U-boats را راه اندازی کرد تاثیر نظامی بسیاری داشتند. این زیردریایی ها عمدتا روی آب قرار داشته و برای حمله به کشتی ها و قایق های شناور مورد استفاده قرار می گرفته اند. جنگ های زیردریایی های آلمان دلیل اصلی ورود ایالات متحده به جنگ بود.
  2. جنگ جهانی اول نیز به عنوان جنگ بزرگ، جنگ جهانی، جنگ ملل و همچنین جنگی برای پایان دادن به همه جنگ ها شناخته می شود.
  3. جنگ جهانی اول که از ۱۹۱۴ تا ۱۹۱۸ به طول انجامید در تمام اقیانوس ها و تقریبا در تمام قاره ها صورت گرفت. با این حال بیشتر درگیری ها در اروپا بود.
  4. در طول مدت جنگ جهانی اول از سال ۱۹۱۴ تا ۱۹۱۸ تعداد ۲۷۴ فروند U-boats آلمانی توانستند ۶۵۹۶ کشتی را غرق نمایند. پنج مورد از موفق ترین U-boats آلمانی شامل U-35 که ۲۲۴ کشتی، U-39 که ۱۵۴ کشتی، U-38 که ۱۳۷ کشتی، U-34 که ۱۲۱ کشتی و U-33 که ۸۴ کشتی را غرق کرده اند می باشد. اکثر این کشتی ها در نزدیکی ساحل و در کانال آبی انگلیس غرق شدند.

نوشته حقایق جالب در مورد جنگ جهانی اول که احتمالا نمی دانستید | بخش دوم اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *