حوادث وحشت آور و تاریخچه ترسناک هتل سیسیل

هتل سیسیل

هتل سیسیل که در مرکز شهر لس آنجلس واقع شده است الهام بخشی برای تمامی داستان های اشباح و همچنین داستان های ترسناک می باشد. با به رسمیت شناختن اخیر این ساختمان در کمیته میراث فرهنگی در سال ۲۰۱۶ و همچنین بخش تاریخی بخش تاریخی شورای شهر لس آنجلس در سال ۲۰۱۷ این ساختمان به وضوح مورد توجه بیش از پیش قرار گرفته است. با این حال شهرت هتل سیسیل به طور عمده ای با یک تاریخ پر رمز و راز و قتل های اتفاق افتاده در آن شناخته می شود. همانطور که جیمز بارلت در کتاب ۲۰۱۶ خود توضیح داده است، هتل ها به دلیل رفت و آمد افراد بسیار در آن نقاطی برای حوادث، قتل و خودکشی می باشند. با این حال سیسیل بیش از حد میانگین با مرگ، خودکشی و پدیده های این چنینی درگیر بوده است. این هتل نیز مانند بسیاری از مکان های متروکه ما را جذب می نماید زیرا حضور در فضای آن باعث ایجاد اضطرابی اجتناب ناپذیر خواهد شد. با الی گشت همراه شوید تا در مورد تاریخچه وحشت آور این هتل بیشتر بدانیم.

تاریخچه هتل سیسیل

مطالب مرتبط:
مکان هایی که قطعا می توانید در آنجا روح ببینید!
سرنوشت تلخ این کلیسا آن را پر از روح کرده است!
هتل های تسخیر شده در جهان

در دهه ۱۹۲۰ مرکز شهر لس آنجلس در حال رشد و افزایش جمعیت بود. هتل سیسیل نیز که در سال ۱۹۲۴ شروع به ساخت نمود نیز بخشی از یک موج هتل سازی مشابه در این شهر به حساب می آمد. ویلیان بنکز هانر (William Banks Hanner) طراح هتل با استفاده از معماری باشکوهی از هنر دکو، لابی از جنس سنگ مرمر، شیشه های رنگی و مجسمه های آلاباستر این هتل را برای ورود گردشگران و تجار طراحی نمود. به این ترتیب در سال ۱۹۲۷ این هتل بازگشایی شده و به سرعت به یکی از مکان های مورد استقبال تبدیل شد. با این حال پس از دهه ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ و شروع رکود بزرگ، منطقه مرکز شهر لس آنجلس تبدیل به یکی از فقیرترین بخش ها با آمار بالایی از بی خانمانی و جرم و جنایت بالا گردید. در دهه ۱۹۵۰ خیابان اصلی به اسکیدرو (Skid Row) یا منطقه پشتی تغییر نام پیدا کرده و هتل سیسیل تبدیل به اقامتگاهی برای افراد با بودجه کم شد.

این هتل مجددا در سال ۲۰۱۱ در بخش مرکزی شهر قرار گرفت

سرنوشت این هتل در دهه اخیر تغییر نموده و در سال ۲۰۱۱ مجددا به عنوان بخشی از شهرک سازی مرکزی شناخته شد. این هتل ۶۰۰ اتاق داشته که شامل ۲۹۹ اتاق ارزان قیمت و ۳۰۱ اتاق کوچک می باشد. با این حال در سال ۲۰۱۴ تنها ۳۰ عدد از اتاق های آن اشغال شده بودند. بنابراین مالک جدید و ریچارد بورن (Richard Born) اعلام نمود که قصد دارد با کمک سیمون بارون (Simon Baron) در جهت توسعه این اقامتگاه به یک هتل بوتیک اقدام نماید. در این فرایند امکاناتی مانند استخر رویاز در سال ۲۰۱۷ به آن اضافه شده در حالی که ویژگی های تاریخی مانند لابی بزرگ آن حفظ شده است.

سلسله خودکشی ها در هتل سیسیل

با وجود این طرح های بزرگ، هتل سیسیل برای مدت های طولانی به عنوان نقطه اصلی خودکشی شناخته می شد. در سال ۱۹۳۱ اولین پرونده ای که ثبت شد مربوط به یک مرد ۴۶ ساله بود. او که به نام جیمز ویلز از شیکاگو وارد هتل شده بود به وسیله قرص های سمی کشته شد. هشت سال پس از آن یک ملوان ۳۹ ساله به نام اروین نبلت که در حال کار بر روی کشتی USS Wright بود از همان روش برای کشتن خود استفاده نمود. چند ماه بعد دوروتی سیجر ۴۵ ساله هم روش آن ها را پیش گرفت. با این حال شایع ترین روش خودکشی در هتل سیسیل پریدن می باشد. ابتدا زنی به نام گریس ای ماگرو که در سال ۱۹۳۷ از طبقه نهم ساختمان این هتل در حالی که در میان سیم های تلفن پیچیده شده بود به پایین پرید. روی تامسون که یک آتشنشان دریایی بود یکسال پس از او این اقدام را انجام داد. برای برخی دیگر دلایل کمتری وجود دارد تا هتل سیسیل را به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب نمایند مانند جولیا مور ۵۰ ساله از سنت لوییس در سال ۱۹۶۲ خود را به پایین پرتاب کرد در حالی که گردش مالی بانک او ۱۸۰۰ دلار بود.

در سال ۱۹۴۴ دوروتی پورسل ۱۹ ساله از درد معده از خواب بیدار شده، به حمام رفت و کودکی را به دنیا آورد که خودش در جریان آن نبود. او نوزاد مرده را باور کرده و از پنجره هتل بیرون انداخت. در محاکمه او به دلیل قتل در شرایط جنون محکوم نشد. در سال ۱۹۶۲ پاولین اوتو ۲۷ ساله پس از بحث با شوهرش خود را از طبقه نهم هتل به پایین انداخت. با این حال او قبل از اینکه کشته شود بر روی جورج جیانینی ۶۵ ساله که در حال پیاده روی بعداز ظهر خود بود افتاده و موجب کشته شدن او نیز گردید. خودکشی های دیگر روش های خشونت آمیز بیشتری داشتند. در حقیقت دومین اتفاقی که در هتل سیسیل ثبت شد در مورد دودیچ ۲۵ ساله بود که در سال ۱۹۳۱ به سر خود شلیک کرد. ۳ سال بعد لوییس بوردن ۵۳ ساله که در سپاه پزشکی ارتش خدمت می کرده است گلویش را برید اما یک یادداشت گذاشت که در آن سلامت ضعیف خود را شرح داده بود. روش یا دلیل این اتفاقات تفاوتی نمی کند، مهم این است که هر مرگ رخ داده باعث شد تا شهرت مرگبار و وحشت آور این هتل افزایش یابد.

تاریخچه خشونت و قتل ها در هتل سیسیل

هتل سیسیل علاوه بر اینکه نقطه شناخته شده ای در خودکشی می باشد، سابقه ای طولانی در قتل، به خصوص قاتلان سریالی دارد. این اقامتگاه مدت طولانی با یکی از قتل های ناخوشایند لس آنجلس به نام بلک دالیا در سال ۱۹۴۷ درگیر بوده است. شایعه ای وجود دارد که الیزابت شورت آخرین نوشیدنی خود را تنها چند ساعت قبل از اینکه جسد او چند مایل دورتر پیدا شود نوشیده بود. در سال ۱۹۶۴ اپراتور تلفن بازنشسته شرکت Pigeon Woman در اتاق خود در هتل سیسیل مورد تجاوز جنسی و خفه شدن قرار گرفت. یکی از کارکنان هتل مهمان طولانی مدت این هتل را که در میان وسایل خود افتاده بود کشف کرد. این زن در میدان پرشینگ، همان مکانی که قاتل سریالی ژاک الینگر سوژه های خود را پیدا می کرد به پرندگان غذا داده و به آن ها مهربانی می نمود. اگرچه پس از دستگیری الینگر او در این خصوص مورد بازجویی قرار گرفت اما در نهایت او آزاد شده و این جنایت به صورت معما باقی ماند.

قتل های فجیع و ناخوشایندی در این هتل روی داده است

در سال ۱۹۹۱ یوهان اونتروگر مقاله ای در مورد فحشا در لس آنجلس گذاشته و تصمیم گرفت تا در هتل سیسیل اقامت نماید. اگرچه که او در سال ۱۹۷۴ به زندان محکوم شده بود، در سال ۱۹۹۰ آزاد شد. او در طول ۵ هفته اقامت خود در این هتل سه زند را مورد تجاوز قرار داده و در نهایت آن ها را به قتل رساند. او پس از اینکه در سال ۱۹۹۴ در میامی دستگیر شد و به حبس ابد محکوم گردید خود را به قتل رساند.

رمز و راز مدرن هتل سیسیل

شاید یکی از جالب ترین داستان های هتل سیسیل جدیدترین آن ها باشد. در ماه ژانویه ۲۰۱۳ الیسا لام دانشجوی ۲۱ ساله دانشگاه کانادایی به لس آنجلس رفته و در ۲۶ ژانویه وارد هتل شد. اوایل ماه فوریه او ناپدید گردید. دو هفته پس از ناپدید شدن او، چندین مهمان از فشار کم آب و همچنین طعم عجیب و غریب آن شکایت کردند. پس از انجام بازرسی های لازم بدن دختر جوان در حالی که در مخزن آب روی پشت بام شناور بود کشف گردید که موجب آلودگی چند هفته ای آب شده بود. مقامات دوربین های ساختمان را بررسی کرده و مشاهده کردند الیسا در اواسط شب با رفتاری عجیب وارد آسانسور گردید. دختر جوان پس از وارد شدن شروع به زدن چندین دکمه می نماید. او پس از خروج شروع به حرکات خشن با کسی یا چیزی می کند که در تصویر دوربین مشخص نمی باشد. مدت کوتاهی پس از انتشار عمومی آن، این فیلم به دلایل عجیب و غریبی ویروسی شده بود.

بدن دختر ۲۱ ساله در مخزن آب هتل قرار گرفته بود

همانطور که مردم فیلم را بیشتر تحلیل می کردند، برخی از آن ها به دقیقه هایی گمشده اشاره داشتند. البته برخی دیگر گفتند که لام مشکل روانی داشته است. در هر دو مورد دوستان و خانواده او شوکه شده بودند زیرا آن ها می گفتند او در شرایط روحی خوبی بوده است. علاوه بر این دسترسی به مخزن آب نیز دشوار بوده است به خصوص اینکه نیاز به کلید پشت بام و نردبان برای رسیدن به آن بوده است. با تمام این موارد نتیجه گرفته شد که مرگ او اتفاقی بوده است اما برای بسیاری این سوال باقی ماند که پس چه اتفاقی افتاده یا اینکه آیا ممکن است این مرگ به تاریخ فاجعه بار هتل سیسیل مرتبط باشد؟

تاریخچه ارواح تسخیرکننده هتل سیسیل

هتل سیسیل در تاریخ تقریبا صد ساله خود شاهد بسیاری از بدترین لحظات بشریت از خودکشی گرفته تا قتل و جنون بوده است. به نظر می رسد برخی از این اتفاقات موجب شده تا راز و رمزهایی در اینجا باقی بماند. بازدیدکنندگان و ساکنان هتل به طور یکسانی پدیده های عجیب و غریب را گزارش می نمایند. مهمانان هتل به طور منظم گزارشاتی از دیدن چهره های تاریک در اتاق خود را گزارش نموده و می گویند در اثر تکان های تخت بیدار می شوند.

شاید معروفترین پدیده غیرطبیعی که در هتل سیسیل رخ داده است عکس گرفته شده توسط ساکن محلی به نام کوستون آلدرت که به دلیل شکلی که از پنجره طبقه چهارم مشاهده می گردد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ظهور سایه ها و شنیدن صداهای عجیب و غریب مانند آنچه آلدرت گرفته است ممکن است ارتباطی طولانی به خودکشی های این هتل داشته باشد. از طرف دیگر ممکن است هشداری باشد تا بدانیم می توان برای حفظ زندگی از اشتباهات دیگران جلوگیری نمود.

نوشته حوادث وحشت آور و تاریخچه ترسناک هتل سیسیل اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *