خلیج دینگل بی، تنها مکانی در ایرلند که گردشگران را جادو می کند!

رینگ کری | The Ring of Kerry

حلقه کری یا رینگ کری یک طبیعت حیرت انگیز و بکر ایرلند است که قرن ها گردشگران و توریست ها را به خود جذب کرده است. می توانید در تورهای یک روزه کورک شرکت کنید و برای یک روز از زیبایی های مناظر طبیعی، جذاب و میراث باستانی این ناحیه دیدن کنید. در روستاهای عجیب و غریب این منطقه از ایرلند توقف کنید و در کنار سواحل صخره ای خیره کننده بایستید.

عموما تورهایی که برای دیدن رینگ کری برگزار می شود، ۱۰ ساعت طول می کشد. می توانید با راهنمایی انگلیسی زبان همراه شوید. دیدن قلعه های سنگی، صخره های ایستاده و منظره ای که از سنگ  های عصر یخبندان و با قدمتی در حدود ۱۰،۰۰۰ سال باقی مانده وجد خاصی برایتان خواهد داشت.

جاذبه هایی که در رینگ کری انتظار شما را می کشند

توقف در یکی از روستاهای رنگارنگ و جذاب ایرلند به نام اسنیم (Sneem) در کنار خلیج کنمار (Kenmare Bay)

عبور از کیلورگلین (Killorglin)، مکانی که به عنوان خانه جشن های سلتیک باستانی شناخته می شود. این جشن قدمتی طولانی داشته و به سال ۱۶۱۳ باز می گردد. این جشن یکی از قدیمی ترین جشنواره های جهان و از جاذبه های خلیج دینگل بی ایرلند است.

دینگل بی: یکی از خوبی های تور رینگ کری جامع بودن ان است. در این تورها شما به راحتی می توانید به دیدن خلیج دینگل بی ایرلند و دیگر جاذبه های اطراف آن بروید. نگاهی به مناظر شگفت انگیز ساحل مشهور اینچ (Inch Beach) بیندازید. در هوایی عالی و روزی روشن، احتمالا به سمت جزایر بلسکت (the Blasket Islands) رفته و از وساحل وحشی اقیانوس آرام دیدن کنید.

نوشته خلیج دینگل بی، تنها مکانی در ایرلند که گردشگران را جادو می کند! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *