خود را برای سفرهای جاده ای در چین آماده کنید!

نکاتی که باید در ذهن به یاد داشته باشید

به عنوان راننده ماشین در چین، باید مراقب اسکوتر الکتریکی باشید. در واقع کسانی که اسکوتر برقی یا دوچرخه های برقی می رانند بسیارند و می توانند بدترین دشمن شما به عنوان راننده در شهرهای چین باشند. برخلاف موتورسیکلت ها، دوچرخه های الکترونیکی تقریبا ساکت هستند و یک دفعه در جلوی رویتان ظاهر می شوند. اگر به طور تصادفی با آن ها برخورد کنید، شما مقصر خواهید بود. از آنجایی که اکثر دوچرخه سواران به کلاه ایمنی نمی پوشند، این تصادفات می تواند مرگ بار باشد. پس در هنگام رانندگی درون شهرها و سفرهای جاده ای در چین حتما مراقب مسیر و دوچرخه های برقی باشید. با اینکه این وسایل در چین جدید هستند اما مردم هنوز به شیوه های قدیمی رانندگی می کنند.

عابرین پیاده در چین اغلب در میان ترافیک حرکت می کنند. از این نظر کشور چین بسیار شبیه به ایران است. بنابراین ایده خوبی است که همیشه با سرعت پایین و در حدود ۴۰ کیلومتر در ساعت در نزدیکی تقاطع ها رانندگی کنید.

هنوز هم از رانندگی در چین می ترسید؟ سفرهای جاده ای در چین مستلزم کمی توجه بیشتر از طرف گردشگران و توریست هاست. همچنین بهتر است در رانندگی بیشتر دقت نمایید تا اتفاقی نیفتد. با این حال چند شماره اضطراری در چین را برایتان در ادامه آورده ایم:

  • پلیس: ۱۱۰
  • آمبولانس: ۱۲۰
  • آتش نشانی: ۱۱۹

منبع: theculturetrip.com

نوشته خود را برای سفرهای جاده ای در چین آماده کنید! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *