دامنه هایی که به شکل عجیبی هر ۱۲ سال رنگشان عوض می شود!!!

نحوه دسترسی به پارک ملی

در نهایت باید بلیط هواپیمایی به نزدیک ترین فرودگاه به پارک ملی اراویکولام هند را خریداری کنید. دو فرودگاه بین المللی در شهرهای تریواندروم (Trivandrum) و کویمباتوره (Coimbatore) قرار دارد. فرودگاه بین المللی تریواندروم در فاصله ۱۴۸ کیلومتری پارک و فرودگاه بین المللی کویمباتوره در فاصله ۱۷۵ کیلومتری پارک قرار گرفته است. برای اینکه خود را از فرودگاه ها به مونار برسانید، وسایل حمل و نقل بسیاری خواهید یافت.

نزدیک ترین ایستگاه قطار در فاصله ۱۲۰ کیلومتری از شهر مونار قرار گرفته است. بنابراین هر زمان که قصد سفر با قطار گرفتید، باید این فاصله را در نظر بگیرید. نزدیک ترین ایستگاه قطار به مونار و پارک ملی اراویکولام در آلووا (Aluva) قرار گرفته است. شما به راحتی از بسیاری از استان ها و شهرهای اطراف می توانید خود را به ایستگاه قطار آلووا برسانید. در نهات از این ایستگاه قطار می توانید تاکسی یا هر وسیله نقله دیگری را سوار شده و خود را به این پارک برسانید.

اگر بر روی نقشه و مسیرهای هند نگاه کنید متوجه خواهید شد که پارک ملی اراویکولام هند تا شهر مونار حدود ۱۵ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی های بسیاریی وجود دارند که می توان آن ها را برای رسیدن به پلارک کرایه کرد. تنها کافیست که آدرس خود را به راننده بگویید. دقت داشته باشید که در همان ابتدا راجع به کرایه تاکسی با راننده به توافق برسید تا از شما بیشتر از آن چیزی که تصور می کنید کرایه نگیرند. همچنین جدای از تاکسی، اتوبوس ها و مسئولین دولتی نیز گزینه های دیگری برای رسیدن به مقصد شما هستند. می توانید از ایستگاه قطار تا مونار را اتوبوس سوار شده و سپس از مونار تا پارک ملی را تاکسی بگیرید.

نوشته دامنه هایی که به شکل عجیبی هر ۱۲ سال رنگشان عوض می شود!!! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *