دانستنی هایی درباره مهاجرت که شگفت زده خواهید شد

حقایقی از مهاجرت

مهاجرت یا همان واژه Immigration یک جنبش بین المللی از مردم یک کشور به مقصدی است که آن ها در آن کشور بومی نبوده و تابعیت آنجا را ندارند. آن ها به عنوان ساکنان دائمی یا موقت در کشور مقصد مشغول به کار شده و معمولا آن ها را به عنوان خارجی می شناسند. با توجه به موارد اقتصادی تحقیقات نشان داده که مهاجرت برای هر دو کشور دریافت کننده و فرستنده مفید می باشد. بر اساس تحقیقات به طور متوسط مهاجرت تاثیرات مثبت اقتصادی دارد البته که این در شرایطی است که مهاجران بر بومیان کم مهارت آن کشور تاثیر داشته باشند. در این مطلب با الی گشت همراه شوید تا حقایقی از مهاجرت که احتمالا شگفت زده خواهید شد را با هم بخوانیم.

حقایقی از مهاجرت در مورد تاریخچه تصویب قوانین

مطالب مرتبط:
همه آنچه که باید قبل از مهاجرت تحصیلی بدانید
معرفی ۱۰ کشور برتر دنیا برای مهاجرت کاری
ارزان ترین کشورهای جهان برای مهاجرت
  1. تقریبا امروزه به ازای هر ۱۰۰ نفر یک نفر در سراسر جهان از خانه و کشورش آواره شده است. این مقدار بیشترین تعداد از سال ۱۹۵۱ تاکنون است.
  2. در سال ۲۰۱۶ تعداد پناهندگان مسلمان به ایالات متحده بیش از مسیحیان بوده است. ۴۶ درصد از پناهندگان مسلمان و ۴۴ درصد از آن ها مسیحی بوده اند.
  3. در سال ۱۸۱۹ کنگره ایالات متحده قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن تمام کسانی که به این کشور وارد می شدند می بایست نام، سن و شغل خود را اعلام می کردند. این را می توان نخستین قانون در مورد مهاجرت دانست که توسط دولت فدرال اجرایی شده است.
  4. بین ۴۰ تا ۵۰ درصد از مهاجران غیرقانونی که در ایالات متحده ساکن هستند بدون مجوز از مرز این کشور عبور نکرده اند. این افراد معمولا ویزای قانونی به عنوان کارمند، دانشجو یا ویزای توریستی داشته اما زمانی که اعتبار ویزای ان ها به پایان رسیده به کشور خود بازنگشته اند.

نوشته دانستنی هایی درباره مهاجرت که شگفت زده خواهید شد اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *