در جشنواره چوسئوک کره جنوبی به دیدن فرهنگ این کشور بروید

مراسم سئونگمیو | Seongmyo

در جشنواره چوسئوک کره جنوبی بعضی از خانواده ها، به سراغ گورستان و قبرهای اجدا خود رفته، با خود غذا یا نوشیدنی برای احترام به مردگان می برند. برای آن ها دعا می خوانند و نذری می دهند.

مراسم یئولچو | Beolcho

در حالی مراسم سحر آمیز بازدید از گورها، مردم کره جنوبی اعمال دیگری نیز انجام می دهند. کره ای ها طبق مراسم یئولچو به نظافت و تمیز کاری سنگ های قبر و قسمت های اطراف گور می پردازند. در طول مراسم بولچو، مردم ممکن است علف های هرز را بکشند، گل های مختلفی بکارند، خاک های بر روی سنگ قبر را بشویند و آن را از گرد و غبار بزدایند و در نهایت برای گل  و گیاهان افراد خاک تازه و کود بریزند. این عمل، در بین مردم کره ای بسیار راجع بوده و نه تنها در این مراسم بلکه در بسیاری از مواقع سال برای احترام به از دست رفتگان و اجداد گذشته انجام می شود.

جشن | Feast

پس از یک تابستان و بهاری پر مشغله، مردم کره ای هر کدام با خانواده های خود در یک مکان جمع شده و به استراحت و لذت بردن از موهبت های دو فصل گذشته می پردازند. مردم کره، جشنواره چوسئوک کره جنوبی را با وعده های غذایی فراوان و به صورت مفصل جشن می گیرند. این وعده غذایی شامل سبزیجات محلی فصلی است که به همراه بعضی از مواد غذایی مورد علاقه افراد برای تعطیلات جشن چوسئوک سرو می شود.

نوشته در جشنواره چوسئوک کره جنوبی به دیدن فرهنگ این کشور بروید اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *