دیدنی های پوکت ویژه کودکان

اگر بصورت خانوادگی همراه با فرزندنتان به تور پوکت می روید ,این مقاله از سایت گردشگرها را بخوانید تا با جاذبه های گردشگری و تفریحی پوکت که مخصوص کودکان می باشد بیشتر آشنا شوید.

شما می توانید با بهترین شرایط و بهترین انتخاب ها چند روز عالی را در تایلند و پوکت داشته باشید.بهترین تفریح ها برای کودکان ۴ تا ۸ سال خود در پوکت می توانید را از این مقاله جستجو کنید.

یکی از تفریحات و مکان های بسیار خوب برای کودکان شما در پوکت,آکواریوم کیپ پانوا است.این آکواریوم دارای آبزیان خارق‌العاده از اعماق دریاها می باشد که بسیار جالب برای فرزندان شما است.

یکی دیگر از مکان های مناسب برای کودکان موزه تریک‌آی است.شما می توانید عکس های بسیار عالی و یادگاری را در شهر پوکت در این موزه به یادگار ثبت کنید.

در نزدیکی فرودگاه پوکت مکانی برای تفریح کودکان به نام پارک آبی اسپلاش جانگل وجود دارد که بسیار مکان مناسبی است.

پوکت برد پارک

یکی از مکان های بسیار عالی در پوکت ,پوکت برد پارک است که در آن می توانید شاهد صدها پرنده زیبا از سرتاسر جهان باشید که کودکان شما از دیدن آن ذوق می کنند و یک روز بسیار عالی را می توانید با فرزندان خود در این مکان سپری کنید.

اما اگر کودک شما سن آن بین ۸ تا ۱۲ سال می باشد ,مکان های دیگری پیشنهاد میدهیم تا بتوانید روز خوبی با آنها در پوکت سپری کنید:

اگر روز بارانی در پوکت می باشد می توانید به سالن های بولینگ و دیگر بازی‌های سالنی بروید و با بازهای خوب و سالم در یک روز بارانی بهترین روز ها را رقم بزنید.

اگر یک تفریح هیجان انگیز و امن را دوست دارید ,ما برای شما قایق‌های پدالی در دریاچه نای‌هارن پیشنهاد می دهیم.یک تفریح سالم و خانوادگی برای شما می باشد.

شما که همراه با خانواده و فرزندانتان تور پوکت را انتخاب کرده اید و می خواهید یک روز خوب و با تفریح جدید و رسوم سنتی و فرهنگ پوکت بیشتر آشنا شوید,ما برای شما پیشنهاد می دهیم که یک نمایش فرهنگی و سرگرم کننده را در شو فانتاسی پوکت تجربه کنید.شو فانتاسی پوکت در ساحل کامالا می باشد.

اگر بازی های هیجانی بیشتری دوست دارید می توانید ویک بوردینگ در آنتم وِیک پارک تجربه کنید.در این پارک شاهد هیجان و سقوط آزاد خواهید بود.

همچنین اگر فرزند شما سن آن بین ۱۲ تا ۱۶ می باشد می توایند آن ها را به :

سفر غواصی کم عمق خصوصی ببرید که با قایق‌های اسپیدبوت و به همراه خانواده دنیای زیر اب را تماشا کنید.

پینت‌بال هم برای فرزندان شما بسیار خوب می باشد که می توانید ساعاتی را با تیر اندازی در چالونگ تجربه کنید.


امتیاز شما

[Total: 1 Average: 4]

نوشته دیدنی های پوکت ویژه کودکان اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *