دیواره ای از باقی مانده کشتی های غرق شده در استرالیا

نکات بازدید از لاشه کشتی های غرق شده

اخیرا بالای بسیاری از این لاشه ها از پوسیدگی بسیار کنده شده یا از درون آب ها به بیرون آمده است. همین نشانه ها به غواصان و شناگران اعلام می کنند که از این لاشه ها نباید بالا بروند. چرا که می تواند بسیار خطرناک بوده و باعث آسیب رسیدن به آن ها شود. همچنین برای ایمن بودن محیط غواصی در میان لاشه های کشتی تانگالوما استرالیا بهتر است که بیشتر به نشانه ها دقت کنید.

لاشه های کشتی های زنگ زده استرالیا زیاد تا ساحل فاصله ندارند. در حقیقت اگر در ساحل کنار آن ها بایستید می توانید به راحتی آن ها را درون آب ببینید. اگر لوازم غواصی و شنا دارید می توانید خودتان تا لاشه ها شنا کنید. در هنگام شنا اگر موج های دریا را قوی یافتید، تلاشی برای پیشروی در دریا نکنید. بهترین کار در این مواقع بازگشت به ساحل است.

پس از بازگشت به ساحل از قایق های کوچک مسافری اطراف بخواهید تا شما را تا نزدیکی لاشه ها ببرند. با این کار، نه تنها از شنا کردن خسته نمی شوید بلکه زمان بیشتری برای شنا کردن در اطراف لاشه ها خواهید داشت. همچنین در هنگام جزر و مد تا لاشه های زنگ زده شنا نکنید!

نوشته دیواره ای از باقی مانده کشتی های غرق شده در استرالیا اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *