راهنمای سفر به شالیزارهای ۲۰۰۰ ساله بانائو در فیلیپین

در بانائو کجا اقامت داشته باشید؟

در میان شالیزارهای بانائو فیلپین و این روستا، می توانید مهمان خانه ها و اقامتگاه های بسیاری را پیدا کنید. همچنین، بسیاری از آن ها قابلیت رزور آنلاین اتاق نیز دارند. حمل و نقل مردم در این نواحی با سه چرخ است. پس یک سه چرخ کرایه کنید و به سمت هتل و اقامتگاه مورد نظرتان در شهر بانائو بروید.

در هنگام رزرو اتاق، مشخص کنید که به دنبال اتاقی ارزان هستید یا نمایی رو به مزارع. یکی از مواردی که د رهنگام رزرو هتل باید به آن توجه داشته باشید، هزینه های جانبی است. به عنوان نمونه شاید اتاقی که رزرو کرده اید در ابتدا به نظرتان قیمتی بسیار ارزان داشته باشد اما با پرداخت هزینه برای آب گرم، برق، هزینه پریز برای شارژ لپ تاپ، هزینه ای برای شارژ موبایل و دوربین، هزینه ای برای دستمال کاغذی و حوله و … برایتان گران تمام می شود.

همچنین هزینه اتاق دونفره با هزینه اتاق یک نفره برایتان به یک اندازه تمام می شود!

این موضوع از عجایب فیلیپین است. به هر حال اگر از ملافه های بوگرفته یا هزینه های اضافه شاکی هستید و می خواهید نمایی رو به تراس ها و شالیزارهای بانائو فیلیپین نیز داشته باشید، به سراغ هتل هایی با اتاق های گران تر بروید.

نوشته راهنمای سفر به شالیزارهای ۲۰۰۰ ساله بانائو در فیلیپین اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *