راهنمای سفر به هند از زبان مسافرها

چه مهارت هایی رو از سفر به هند یاد می گیرین

اینجا یاد می گیرین که همه مردم با انواع نژادها، ادیان، تفکرهای مختلف، آداب و رسوم مختلف و فرهنگ های مختلف رو با صلح و احترام کنار یکدیگر ببینید. تقابل فرهنگ و احترام گذاشتن به ادیان را در اینجا یاد می گیرین.

چونه زدن رو یاد می گیرین.

برای خرید هر کالا و جنسی باید چونه بزنین. چون همه فروشنده ها قیمت های بالا می گن. همه به این موضوع عادت دارن و شما هم اگه می خواین کسی کلاه سرتون نذاره بهتره چونه زدن رو یاد بگیرن. برای کرایه ریکشاو، تاکسی، تو بازار و حتی هتل ها هم چونه بزنین.

نه گفتن رو تمرین کنین

از توصیه های مسافران برای سفر به هند یاد گرفتن نه گفتن است. هند مقصد خوبی برای یاد گرفتن کلمه “نه” است. اینجا اگه می خواین اذیت نشین یا سرتون کلاه نذارن باید بدونین چطوری “نه” بگین والا همه راننده هایی که دنبال مسافر هستن یا فروشنده های دوره گرد به سمتتون حمله می برن.

شستن دست ها بعد از غذا خوردن

هندی ها مخصوصا در بیشتر رستوران هاشون، عادت جالبی دارن. اینکه بعد از خوردن غذا دست هاشون رو می شورن. یک کاسه آب داغ و یک قاچ لیمو برای این کار استفاده می کنن. اول با لیمو دست ها رو خوشبو کنین. بعد با آب داغ بشورید.

توصیه های مسافران برای سفر به هند-غذای هندی

هندی ها از هر موقعیتی پول در میارن

در هند دزدی زیاده! پس بسیار مراقب دوربین و مدارک خود باشین. در توصیه های مسافران برای سفر به هند باید گفت که خودتون رو برای پرداخت هر هزینه ای آماده کنید. بهتره که از کیف های مدارک مخفی بخرین و زیر لباس هاتون مخفیش کنین. حتی مراقب کفش هاتون هم باشین. اگه به دیدن مکان های مذهبی هند می رین باید کفش هاتون رو در بیارین. اینجا اگر می خواین کسی کفش هاتون رو نبره باید برای پاییدن کفش هاتون پول بدین. نگهبان کفش با ۱۰ روپیه مراقب کفش هاتون هست.

نوشته راهنمای سفر به هند از زبان مسافرها اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *