راهنمای سفر به کیش در نوروز ۹۸

اگر قصد دارید به کیش در ایام نوروز ۹۸ سفر کنید برای سفری بهتر ,خصوصا برای افراد و خانواده هایی که قصد دارند با ماشین شخصی به کیش سفر کنند این مقاله را مطالعه کنند تا با قانون های جدید منطقه ازاد کیش برای نوروز ۹۸ بیشتر آشنا شوند.

ستاد تسهیلات نوروزی کیش برای فراهم نمودن شرابط ایده ال گردشگران این جزیره قوانین برای خودرو هایی که قصد دارند از بندر چارک و یا بندر آفتاب و یا بندرلنگه به این جزیره بروند تعیین کرده است که ما برای کاربران سایت و علاقه مندانی که قصد دارند به جزیره کیش در نوروز ۹۸ سفر کنند بیان کنیم.

این شرایط که ذکر می شود برای تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ می باشد:

ماشین های شخصی که قصد ورود به کیش از بندرلنگه یا بندر آفتاب و چارک دارند ,اگر خودرو تولید داخلی می باشد مدل ۱۳۹۵ به بالا و خودرو خارجی مدل ۲۰۱۰ باید دارای معاینه فنی معتبر و شرایط مطلوب ظاهری خوبی داشته باشند ,مجاز می باشند.

اما ورود خودرو های تولید داخل مدل ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ و خودروهای خارجی مدل سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در صورتی مجاز به ورود به جزیره کیش هستند که رزرو قطعی هتل در جزیره کیش و همچنین دارای معاینه فنی معتبر و شرایط مطلوب ظاهری خوبی داشته باشند ,مجاز می باشند.

شما برای تردد با ماشین شخصی در کیش از تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ فقط پنج روز می توانید با ماشینی که پلاک سرزمین اصلی دارد تردد کنید .اگر از پنج روز بیشتر شود باید بایت هر روز هفتاد هزار تومان بپردازید.

هزینه ورود خودرو به کیش از سه بندر لنگه,چارک و افتاب معادل ۳۵۰ هزار تومان می باشد که این هزینه شامل بلیط شناور و عوارض مربوط به حمل و نقل دریایی نمی شود.

تعداد سرنشینان داخل خودرو به ظرفیت مجاز درج شده در کارت خودرو ملاک است و خودرو هایی که باربند دارند برای سفر به کیش ممنوع می باشد.

خودروهای از قبیل:وانت تک کابین، کامیون، کامیونت، اتوبوس، مینی بوس، ون و تاکسی در ایام نوروز (از ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۸) ممنوع می باشد,به استثنای خودروهای حامل سوخت و مواد غذایی که مجوز تردد دارند.

اگر قصد دارید که با شناورهای مسافر بری به کیش سفر کنید ,می توانید خودرو های خود در پارکنیگ های بندرلنگه,بندر چارک و بندر آفتاب پارک کنید .

اما قوانین جدید برای اسکان در کمپ های اقامتی کیش در نوروز ۹۸ برای شما بیان کنیم.

هزینه نصب چادر شخصی و استفاده از خدمات موجود در محل کمپ برای هر چادر شبی ۴۰ هزار تومان می باشد.

مکان های اسکان کمپ چادر در کیش

کمپ چادری خانوادگی در کیش فقط در محوطه جنب مصلی می باشد و برای اقابان مجرد که قصد دارند چادر بزنند فقط واقع در محوطه المپیک می توانند از اقامت در چادر استفاده کنند.

تذکر:نصب چادر در آلاچیق ها، پارک ها، سواحل و اماکن عمومی و سایر نقاط کیش ممنوع است.


امتیاز شما

[Total: 1 Average: 5]

نوشته راهنمای سفر به کیش در نوروز ۹۸ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *