راهنمای کامل استفاده از گوگل ارث

Toolbar: در گزینه نوار ابزار برنامه را که گزینه های آن پرکاربرد بوده را می توانید فعال نمایید.

Sidebar: برای فعال کردن این گزینه می توانید آن را در سمت چپ برنامه فعال نمایید که بخش های بسیار مهمی را شامل می شود که در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد. ضمنا می توان آن را با استفاده از گزینه موجود در نوار Toolbar هم نمایش داد یا غیر فعال نمود.

۳ بخش اصلی Sidebar شامل Search , Places , Layers می شود، که در واقع می توان گفت بخش های پرکاربرد این برنامه می باشند.

Full Screen: برای این که برنامه را به صورت تمام صفحه مشاهده کنید می توانید از دکمه F11 استفاده کنید.

Show Navigation: در این بخش از برنامه کاربردی گوگل ارت می توانید ابزارهای مرور سطح زمین را فعال یا غیر فعال کنید و بجای استفاده از این ابزار از خود ماوس نیز استفاده کنید.

Overviwe Map: یک نقشه ی کوچک در سمت راست پایین برنامه ی گوگل ارث به نام Overview map وجود دارد که موقعیت شما را در جهان نشان می دهد، تنظیمات مربوط به ابعاد آن در منوی Tools گزینه Option است.

Scale Legend: با استفاده از این ابزار می توانید مقیاس خطی کوچکی را در سمت چپ پایین برنامه داشته باشید. در مواقعی که می خواهید از کره زمین عکس تهیه کنید آن را فعال نمایید تا مقیاس عکس شما مشخص شود.

Atmosphere: اتمسفر سطح زمین را نمایش می دهد، توصیه می کنم آنرا فعال کنید نمای بهتری دارد.

Sun: با استفاده از این قابلیت می توانید موقعیت دقیق شب و روز در کره زمین را متوجه شوید. توجه داشته باشید که حتما تاریخ و ساعت رایانه شما باید تنظیم باشد در غیر این صورت باید برنامه گوگل ارث را ببندید و بعد از تنظیم ساعت تاریخ برنامه را اجرا نمایید. شما می توانید این گزینه را از نوار ابزار (Toolbar) هم فعال نمود.

نوشته راهنمای کامل استفاده از گوگل ارث اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *