راهکارهایی برای کاهش هزینه های حمل و نقل در سفر

کرایه ماشین

اگر برنامه سفری به گونه ای دارید که می خواهید برای مدت طولانی مثلا برای یک هفته را در شهری اقامت کنید یا به شهرهای کمتر شناخته شده بروید، اگر ماشین کرایه کنید برایتان به صرفه تر از تاکسی گرفتن است. بسیاری از مسیرها در کشورهایی همانند گرجستان و اروپای شرقی سیستم حمل و نقل عمومی خوبی ندارند و برای دیدن شهرهای توریستی می بایست تاکسی بگیرید. در این صورت برای کاهش هزینه های حمل و نقل  بهتر است که ماشین کرایه کنید. شاید اینطور به نظر برسد که هزینه اولیه برای کرایه یک ماشین برایتان گران تمام می شود اما اگر هزینه های حمل و نقل در یک هفته را به علاوه انتظار و معطلی بین مقاصد سفر را محاسبه کنید، متوجه هزینه های بالا و دردسرهای بیشتر آن می شوید. همچنین کرایه ماشین برای سفر به مناطق روستایی راحت تر است. بنابراین قبل از شروع سفر راجع به شرکت های ماشین های کرایه ای، هزینه های آن و مدارکی که برای این کار نیاز دارید تحقیق کنید.

بسیاری از این شرکت ها را در فرودگاه ها پیدا می کنید، هر چند که قیمت های بالایی دارند. می توانید برای کرایه ماشین به سمت نواحی ارزان تر شهر و شعبه های دیگر شرکت های کرایه ماشین بروید. یک نکته را در هنگام انتخاب ماشین کرایه ای برای کاهش هزینه های حمل و نقل  در نظر بگیرید: سعی کنید ماشین جمع و جور کوچکی انتخاب کنید تا از مسیرهای باریک به راحتی عبور کند یا به راحتی پارک شود. هر چند که ماشین های سافاری امکان حرکت در جاده های فرعی و خاکی را برای شما فراهم می آورد.

نوشته راهکارهایی برای کاهش هزینه های حمل و نقل در سفر اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *