رمز و رازهای میدان سنت پیتر واتیکان!

چطور می توان به میدان سنت پیتر واتیکان رفت؟

شهر واتیکان در سمت غربی رودخانه تیبر قرار گرفته است، در حالی که سایت های اصلی و جاذبه های مهم رم مثل فواره های تروی  (Trevi)، بنای پانتئون (Pantheon) و پله های اسپانیایی (the Spanish steps) در شرق این رودخانه قرار گرفته اند. ساده ترین راه برای رسیدن به میدان سنت پیتر واتیکان این است که خط مترو A  را سوار شده و در نهایت در ایستگاه اوتاویانو سان پیترو (the Ottaviano San Pietro) پیاده شوید. همچنین در هر کجای شهر رم که هستید، می توانید تاکسی بگیرید. به راحتی به راننده بگویید که می خواهید به میدان سنت پیتر بروید تا شما را به آنجا ببرد. اگر قصد گرفتن تاکسی را دارید، مطمئن شوید که از قیمت و کرایه تاکسی تا رسیدن به مقصد همان ابتدا مطلع شوید تا از شما کرایه اضافه نگیرند. حتما کرایه را با راننده طی کنید.

میدان سنت پیتر را می توانید طراحی شده در سبک سورئال بدانید. چرا که با جادوی خاصی همراه است. دسترسی اصلی به میدان از طریق ورودی های اصلی در دو خیابان ویا دی پورتا آنجلیکا (Via di Porta Angelica) و ویا دلا کنسیلیازیون (Via della Conciliazione) است.

اگر قصد سفر به رم ایتالیا را دارید، می توانید بلیط هواپیما و هتل خود را از سایت الی گشت خریداری کنید. همچنین اپلیکیشن الی گشت تمام کارهای مربوط به سفر را برایتان فراهم می نماید.

منبع: tripsavvy.com

نوشته رمز و رازهای میدان سنت پیتر واتیکان! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *