زادگاه پول در جهان کجاست؟ با ساردیس ترکیه آشنا شوید

دسترسی به سارد

اگر در جاده و بزرگراه ازمیر-اوشاک حرکت کنید از میان این شهر می گذرید. در اطراف این شهر می توانید به جاذبه هایی همون یک کلیسای بیزانتینی در این نزدیکی، یک ویلای رومی، بنای ارتمیس در یک کیلومتری جنوب، دادگاه و صومعه ماربل (از سنگ مرمر) در ناحیه شمالی از جاذبه هایی است که در این مجموعه می توانید ببینید. طلا هم از رودخانه ای که در ناحیه غربی شهر می گذرد پیدا می شد. از ازمیر تا رسیدن به این جاذبه حدود ۷۵ دقیقه رانندگی دارید.

مینی بوس های شهری و حتی یک قطار دسترسی به این شهر را برایتان آسان می نماید. از ازمیر و ترمینال های اتوبوس آن به سمت ایچه پرونولارو بروید. در آنجا می توانید اتوبوس هایی را که به سمت سالیهلی (شهری که در نزدیکی شهر ساردیس ترکیه است) بروید. از راننده بخواهید که شما را در سارتمصطفی پیاده کند.

اگر بخواهید با قطار بروید. دو قطار در ازمیر یکی در صبح و یکی در بعد از ظهر به سمت ایستگاه نزدیک ساردیس ترکیه و اوشوک حرکت می کنند. سفر با قطار حدود ۲ ساعت و نیم طول می کشد و در نهایت باید در ایستگاه سارتمصطفی در شمال ساردیس از قطار پیاده شوید. همچنین برای برگشت به ازمیر نیز کی قطار در صبح و یک قطار در بعد از ظهر حرکت می کند. زمان حرکت دقیق قطار ها را هنگام سفر به این ناحیه از ایستگاه قطار بپرسید تا به موقع خود را به قطار بازگشت به ازمیر برسانید.

منبع: turkeytravelplanner.com

نوشته زادگاه پول در جهان کجاست؟ با ساردیس ترکیه آشنا شوید اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *