عقابی که تنها یک بال دارد، بزرگترین مجسمه پرنده جهان در هند!

هزینه های ورودی مربوط به پارک طبیعی

برای ورود به پارک باید هزینه ای حدود ۴۰۰ روپیه پرداخت کنید.

هزینه تله کابینی که شما را تا بالای تپه و محل بزرگترین مجمسه پرنده جهان می برد، نیز ۴۰۰ روپیه است.

اگر علاقه مند به انجام فعالیت های تفریحی هستید، با پرداخت ۱۰۰۰ روپیه از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر می توانید از ۱۵ جاذبه هیجان انگیز و بازی های تفریحی درون پارک استفاده نمایید.

برای کوهپیمایی، پیاده روی و البته بازی پینتبال در سانس بعد از ظهر از ساعت ۳ تا ۰۶:۳۰ بعد از ظهر باید هزینه ۱۳۰۰ رویپه برای آن بپردازید.

برای تمام ۱۵ فعالیت هیجان انگیز درون مجموعه به همراه امکان پیاده روی و تراکینگ باید مبلغی حدود ۱۵۰۰ روپیه بپردازید. این بلیط از ساعت ۱۰ صبح تا ۰۶:۳۰ بعد از ظهر قابل استفاده است.

اگر می خواهید بلیط ۱۵ فعالیت درون مجموعه را به همراه بلیط زمین پینتبال داشته باشید، باید هزینه ای به مبلغ ۱۸۰۰ روپیه بپردازید.

اگر برای تمام فعالیت ها به علاوه پینتبال و پیاده روی بلیط تهیه کنید، ۲۳۰۰ روپیه باید بپردازید. امکان استفاده از این بلیط از ساعت ۱۰ صبح تا ۰۶:۳۰ بعد از ظهر خواهد بود.

انجام تمام فعالیت های درون محوطه به همراه پیاده روی بر بزرگترین مجسمه پرنده جهان هزینه ای حدود ۳۵۰۰ روپیه خواهد داشت. استفاده از این بلیط از ساعت ۱۰ صبح تا ۰۶:۳۰ بعد از ظهر اعتبار خواهد داشت.

نوشته عقابی که تنها یک بال دارد، بزرگترین مجسمه پرنده جهان در هند! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *