غذاهای اشتها آور مالزی در خیابان جالان آلور کوالالامپور

نحوه دسترسی به منطقه

اگر با تور مالزی همراه نیستید و به تنهایی می خواهید خود را به خیابان جالان آلور کوالالامپور برسانید، از ۳ روش می توانید استفاده کنید. هر چند که داشتن راهنما و ترانسفر در تورهای گردشگری بسیار آسان بوده و حمل و نقل شما را راحت تر می نماید!

برای رفتن به این خیابان و مراکز خرید نزدیکش، به راحتی تاکسی را صدا بزنید و از راننده بخواهید که شما را به این خیابان برساند. اگر بخواهید با وسایل حمل و نقل عمومی به این خیابان بروید، می توانید سوار مترو یا قطارهای هوایی مالزی و شهر کوالالامپور شوید. اگر می خواهید سوار قطار شوید، باید قطارهایی را که به سمت ایستگاه مترو جالان بینتانگ (Jalan BintangSubway Statio) می روند را سوار شوید. همچنین اگر می خواهید که با قطارهای هوایی بروید، باید خود را به ایستگاه ایر-آسیا بوکیت بینتانگ (Air-Asia Bukit Bintang station) برسانید.

از ایستگاه های محلی، به راحتی می توانید خود را تنها با کمی پیاده روی به بازار شبانه در خیابان جالان آلور کوالالامپور برسانید. اگر فکر می کنید که از ایستگاه های مترو قطار تا رسیدن به خیابان ممکن است که راه خود را گم کنید، می توانید به سراغ گوشی هوشمند خود بروید. به راحتی و با استفاده از گوگل مپ می توانید راه پیاده روی خود را به سمت بازار شبانه غذاهای خیابانی کوالالامپور برسانید.

نوشته غذاهای اشتها آور مالزی در خیابان جالان آلور کوالالامپور اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *