قایق هایی شبیه به مار که ۱۰۰ پاروزن با آن در هند، مسابقه می دهند!

تمام این مسابقات نشان دهنده ارتباط بین انسان، طبیعت و آب است. جایزه ای هم که برای جشنواره قایق های ماری کرالا در نظر گرفته شده است از نام اولین رئیس جمهور هند یعنی جواهرلعل نهرو گرفته شده است.

در این مسابقات هر روستایی برای خود یک قایق دارد. در واقع مردان هر روستا قبل از برگزاری مسابقات و فستیوال قایق ماری کرالا برای خود با مهارت بسیار قایق های چوبی را می سازند. حتی نام بسیاری از قایق ها از نام روستاهای آن گرفته شده است. با این حال نام فرشتگان و افراد مقدس را هم در این بین بر روی قایق ها می توانید مشاهده کنید.

این روحیه رقابت و تیمی در جریان برپایی این مسابقات در میان مردم هر روستا قابل رویت است. سردمدار و رهبر هر قایق کسی است که تجربه بالایی در هدایت و قایق رانی دارد. می توانید در جمع شرکت کنندگان و هدایت گران هر قایق حتی افرادی را پیدا کنید که بالای ۴۰ سال در این مسابقات شرکت کرده اند.

هر قایق برای خود آهنگ و شعری مجزا دارد که برای هماهنگی بیشتر افراد و بالا بردن روحیه تیمی در جریان جشنواره قایق های ماری کرالا با صدای بلند می خوانند. طول برگزار شده برای هر مسابقه حدود ۱ کیلومتر در نظر گرفته شده است.

در نتیجه هر قایق با گذشت تنها ۴ دقیقه این مسیر را می پیماید و به خط پایان می رسد.

به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که از ابتدای شروع مسابقه و حتی از زمان آماده شدن افراد هر قایق برای دیدن در این مکان حاضر شوید.

جشنواره قایق های ماری در هند

در مجموع، مسابقات و جشنواره قایق های ماری کرالا شامل ۱۲ مسابقه بوده که از ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) با رقابت های نهرو شروع می شود و در تاریخ ۱ نوامبر (۱۰ آبان) با مسابقات قهرمانی رونالدو به پایان می رسد. از مجموع ۲۰ قایقی که در این مسابقات شرکت می کنند، حدود ۹ مسابقه را تشکیل می دهند. ۶ مسابقه و رده در ناحیه آلپی (Alleppey district)، ۲ مسابقه در ناحیه ارناکولام (Ernakulam district) و یک مسابقه در تریسور (Thrissur)، کوتایام (Kottayam) و کولام (Kollam) برگزار می شود. در مجموع بسیاری از این مسابقات در هر مکان در بازه زمانی ۲ روزه برگزار می شوند. پس در سفر به هند و رسیدن به کرالا می توانید ۲ روز از سفرتان را هیجان انگیز نمایید.

نوشته قایق هایی شبیه به مار که ۱۰۰ پاروزن با آن در هند، مسابقه می دهند! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *