قلعه آنادولو استانبول

قلعه آنادولو استانبول
Anadolu Hisari Istanbul

استانبول شهر آثار تاریخی و دیدنی ست و بازدید از دیدنی های استانبول، برای گردشگران بسیار جذاب است. قلعه آنادولو استانبول یکی از این دیدنی هاست. این قلعه توسط ییلدریم بیازیت ساخته شده است. این قلعه که در فضایی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع ساخته شده است یکی از قدیمی ترین قلعه های استانبول است. در صورتی که قصد رزو تور استانبول را دارید می توانید بازدید از این موزه را در برنامه سفر خود قرار دهید.
قلعه آنادولو استانبول

قلعه آنادولو استانبول

Anadolu یک قلعه قرون وسطایی در شهر استانبول است که در قسمت آسیایی تنگه بسفر قرار دارد و نمایشی زیبا از معماری ترکیه است.محله اطراف این قلعه در منطقه Beykoz را نیز به نام این قلعه می خوانند.  قلعه آنادولو از سال ۱۳۸۹ تا سال ۱۴۰۲توسط ییلدریم بیازیت ساخته شد. قلعه Anadolu در باریکترین قسمت در میان دو ساحل بسفروس قرار دارد و پس از لشکرکشی نیگ بلو در سال ۱۳۹۰ به منظور کنترل رفت و آمد کشتی ها به دریای سیاه، بنا شده است. سلطان محمت فاتح این قلعه را در زمان ساخت قلعه روملی تقویت کرد. قلعه روملی که در قسمت اروپایی بسفروس قرار دارد توسط سلطان محمت قبل از فتح قسطنطنیه در سال ۱۴۵۳ ساخته شده است.

Anadolu Hisari Istanbul

Anadolu Hisari Istanbul

Anadoluhisarı پس از تصرف شهر توسط عثمانی، به عنوان گمرک و زندان نظامی استفاده می شد و پس از چندین قرن، به دلیل بی توجهی بخراب و فرسوده شد. البته پس از سقوط عثمانی و تأسیس جمهوری ترکیه در سال ۱۹۲۳، با ایجاد وزارت فرهنگ و ارشاد، این وزارتخانه، قلعه را در سال های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۳ بازسازی کرد. امروزه قلعه آنادولو با ظاهری زیبا یکی از جاهای تاریخی استانبول است البته بازدید از قسمت داخلی این قله برای عموم باز نیست و فقط می توانید نمای بیرونی این قلعه ساحلی را ببینید. در تور استانبول هنگام بازدید از قلعه روملی حتما این قلعه را خواهید دید.

قلعه آنادولو در استانبول

قلعه آنادولو در استانبول

اطلاعات قلعه آنادولو استانبول:

آدرس قلعه آنادولو: Anadolu Hisarı Mh., 34810 Beykoz/Istanbul, Turkey

The post قلعه آنادولو استانبول appeared first on TurkeyHotel.ir.

نوشته قلعه آنادولو استانبول اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *