لوازم مهم برای سفر در فصل بارندگی

شما که قصد سفر در فصل بارندگی دارید دقت داشته باشید که لوازم اولیه و ضروری سفر که مناسب شما برای بارندگی می باشد به همراه داشته باشید.

اگر به کشورهای آسیایی قصد سفر دارید مانند:هند، تایلند و سریلانکا بدانید که باران های موسمی همیشه وجود دارد و امادگی لازم داشته باشید.

وسایل ضروری برای روزهای بارانی در مسافرت

۱- اگر می خواهید در باران های نم نم پیاده روی داشته باشید و از باران لذت کافی ببرید می توانید با همراه داشتن ژاکت فوق سبک بارانی روز خوبی در باران داشته باشید.اگر قصد سفر دارید و می دانید که مقصد شما هوای بارانی دارد می توانید با همراه داشتن یک ژاکت بارانی روز خوبی را سپری کنید.

۲- به همراه داشتن یک کیف سفر همه کاره می تواند در روز بارانی در سفر برای شما بسیار خوب باشد.زیرا اگر قصد بیرون رفنن از محل اقامت دارید و به بازار یا مکان خاصی که از قبل برنامه ریزی کرده اید را دارید می توانید با داشتن یک کیف ضد آب به راحتی به برنامه خود ادامه بدهید.

۳- به همراه داشتن کرم های ضد افتاب و حشرات.شاید برای شما سوال پیش بیاد که در روز بارانی چه نیازی به کرم ضد آفتاب می باشد.بدانید در کشورهای آسیایی بعد از اتمام بارش باران حشراتی در اسمان وجود دارد که باعث نیش زدن و آسیب رساندن به پوست شما می شود.

۴- داشتن لباس های مناسب هم در روز بارانی برای سفر مناسب است.اگر قصد دارید به ارتفاعات بروید.می توانید از این روش استفاده کنید که چند لباس سبک را روی هم بپوشید که اگر در مسیر گرم تان شود بتوانید یک لایه از لباس ها را بیرون بیاورید .

۵- داشتن چتر بادوام و مناسب از ضروریترین وسایل ها هنگام باران برای مسافرت می باشد.

۶- برای مسافرت در زمان اتمام باران می توانید بجای کفش از صندل مناسب استفاده کنید,زیرا از کفش بهتر است.

۷- خانم ها در زمان سفر از روسری های مناسب استفاده کنند.زیرا در روز های بارانی روسری می تواند علاوه بر جلوگیری از سردی هوا به گوش ,از شال مناسب تر می باشد.


امتیاز شما

[Total: 1 Average: 5]

نوشته لوازم مهم برای سفر در فصل بارندگی اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *