ماجراهای عجیب راجع به سفرهای فضایی که نمی دانید!

تلفن فضایی

به زودی قادر خواهید بود که د رفضا از تلفن هم استفاده کنید. به هر حال کسانی که در سفرهای فضایی در آینده شرکت می کنند، شاید بخواهند که با عزیزان خود بر روی زمین تماس بگیرند و صحبت کنند. پس نیاز به تلفن فضایی خواهند داشت.

اما جالبترین موضوع در این مورد این است که این امکان از سال آینده رخ می دهد. از سال آینده می توانید یک تماس تلفنی از فضا داشته باشید. یک شرکت آلمانی با شرکت نوکیا برای ساخت اولین شبکه ماهواره ای ۴G در ماه در سال ۲۰۱۹ همکاری کرده است. در نتیجه این همکاری و ساخت این سیستم، فضانوردان خواهند توانست از فضا فیلم هایشان را به خانه و گوشی های موبایل ارسال کنند. شرکت های دیگر در حال برنامه ریزی برای ساخت نقشه های ماهواره ای هستند که تا اینترنت را برای همه مردم در زمین به رایگان فراهم نمایند.

سفرهای فضایی عوارض بسیار دارند

در حالی که بسیاری از افراد برای سفرهای فضایی در آینده ثبت نام کرده اند و برای رسیدن به آن روز لحظه شماری می کنند، باید با این موضوع هم کنار بیایند که این سفر عوارض جانبی بسیاری دارد. بر اساس تحقیقات میکروگرانشی، توده استخوانی و عضلانی خود را از دست خواهید داد. همچنین خون شما نیز در رگ هایتان حرکت عادی سابق را ندارد. در نتیجه کار قلب سخت تر می شود و قبل تحت فشار قرار می گیرد. خون شما همانند بدنتان شناور خواهد بود و چون گرانشی وجود ندارد، به سختی در رگ ها جریان می یابد. شما همچنین در این سفرها به مقدار قابل توجهی در معرض اشعه قرار خواهید گرفت. ناسا تخمین زده است که حداقل هر فضانورد در معرض تابش اشعه X به میزانی قرار می گیرد که انگار ۱۵۰ بار از قفسه سینه اش عکسبرداری شده است.

نوشته ماجراهای عجیب راجع به سفرهای فضایی که نمی دانید! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *