ماجرای عجیب قصر سلطنتی که تبدیل به هتل شد!

طراحی فضاهای هتل چگونه است؟

سقف شیشه ای ورودی، فضای لابی را بسیار روشن می نماید. در این قسمت پلکانی دوطرفه شما را به سمت فضاهای بالایی راهنمایی می کند. لوستری که در میانه سقف فضای لابی نصب شده است، بسیار زیبا بوده و می توانید ساعت ها در فضای طلایی و لوکس لابی نشسته و منتظر همراهان خود باشید.

این مدل لوسترها را به همراه مجسمه هایی از فرشتگاه در سرتاسر هتل خواهید دید. دستگیره تمام درهای هتل، به سبک معماری ماندریان ساخته شده اند. پس دو سر شیر را که از دهانشان حلقه های در آویزان است، خواهید دید.

کل مجموعه هتل قصر دالیان بالای کوه لیانهووا (Lianhua Mountain) واقع شده و در نتیجه از دید شما بالاتر است. ساختمان چشمگیر این قصر با معماری قرون وسطی ای که دارد، در میان یکی از مهمترین بنادر تجاری چین واقع شده است. همبستگی عجیب و غریب گذشته و حال در اینجا، بازدیدکنندگان این مقصد را فرا م خواند. موقعیت هتل هم که بسیار عالی است. چرا که نماهایی بسیار فوق العاده از خلیج شینقای و دریای زرد را به رخ می کشد. بعضی از اتاق ها نمایی رو به تپه های سرسبز چین دارند. بعضی از دیگراتاق ها نیز، منظره زیبایی از دریا یا کانال کناری هتل را به نمایش می گذارند.

نوشته ماجرای عجیب قصر سلطنتی که تبدیل به هتل شد! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *