مراقب باشید این اشتباهات را در سفر به دبی مرتکب نشوید!

سیگار کشیدن در مکان های دولتی ممنوع است

در مکان های دولتی، فروشگاه ها، مغازه ها، مراکز خرید، جاذبه های دبی، مراکز تفریحی و در مجموع مکان های عمومی سربسته سیگار کشیدن ممنوع است. مکان های به خصوصی را برای افراد سیگاری چه در هتل ها و چه در مکان های دیگر در نظر گرفته اند که باید از آن ها استفاده کنید. از اشتباهات سفر به دبی استفاده از سیگارهای برقی است. استفاده از این سیگارها در دبی ممنوع است و اگر داشته باشید در فرودگاه و به محض ورود مصادره می شود.

توجه به فرهنگ و آداب و رسوم مردم امارات

تقریبا در طول ۳۰ سال، ابوظبی، دبی و دیگر شهرهای امارات از حالت چادرنشینی و قبیله ای خارج شده و شهرهای بزرگ با ساختمان های مرتفع و جاذبه های بی نظیر ساخته اند. این شهرها از شهرهای کوچک سنتی به شهرهای مدرن امروزی تبدیل شده اند. با این وجود، هنوز فرهنگ و اعتقادات قدیم خود را از نسلی به نسل دیگر منتقل نموده و همچنان پایبند به آن ها هستند.

از اشتباهات سفر به دبی توجه نکردن و احترام نذاشتن به این آداب و رسوم است.

همچنین بیش از ۱۵۰ ملیت مختلف هم در دبی زندگی می کنند. در واقع مهاجر ها و مردمان دیگر کشورهایی که به دبی آمده اند، هم هر کدام فرهنگ و آداب و رسوم خود را دارند. در ارتباط با هر کدام از اقوام دیگر کشورها در دبی نیز، این موضوع را در نظر داشته باشید. دانستن فرهنگ و ملیت فردی که پیش روی شما قرار دارد می تواند بسیار کمک کننده باشد.

نوشته مراقب باشید این اشتباهات را در سفر به دبی مرتکب نشوید! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *